Radyo Efkar Top20

Radyo Efkar Top20

Arabesk ve fantezi müzik tutkunlarının radyosu Efkar’da en çok çalan şarkıları Radyo Efkar Top20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Efkar şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Efkar dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Efkar şarkıları aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

Kesintisiz yayını, arabesk ve fantezi müziklerinin en iyi örneklerini dinleyebileceğiniz Efkar, gün boyu yanınızda!

Radyo Efkar Top20 Listesi Aralık 2017

1. Kurşuna Gerek Yok – İbrahim Tatlıses – Dinle
2. Liselim – Cengiz Kurtoğlu – Dinle
3. İtirazım Var – Bülent Ersoy – Dinle
4. Gül Senin Tenin – Mahsun Kırmızıgül
5. Dön Maralım – Ceylan
6. Dön Ne Olur – Ebru Gündeş
7. Lale Devri – Sibel Can
8. Unutabilsem – Emrah
9. Mor Salkımlı Sokak – Fatih Kısaparmak
10. Hani Bekleyecektin – Hakan Altun
11. Güz Gülleri – Hakan Taşıyan
12. Canısı – İbrahim Erkal
13. Büyük İnsan – İntizar
14. Annem – Kibariye
15. Adını Sen Koy – Müslüm Gürses
16. Batsın Bu Dünya – Orhan Gencebay
17. Dön Desem – Özcan Deniz
18. Dilenci – Zara
19. Beyaz ve Sen – Rober Hatemo
20. Kum Gibi – Ahmet Kaya

Radyo Efkar programları

  • Efkar Zamanı

Radyo Efkar dinle

Radyo Efkar’ı dinlemek için Karnaval’ın IOS ve Androıd uygulamasını yüklemeniz yeterlidir. Karnaval uygulaması üzerinden kolayca Radyo Efkar’ı dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Radyo Efkar bir Karnaval radyosudur. Karnaval uygulamaları ve Karnaval’ın resmi internet sitesi dışında dinlenilmesi pek mümkün değildir.

* Radyo Efkar hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Efkar Karnaval sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıların sadece ilk 3 sıradakini youtube üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun dışındaki şarkıları telif sebebiyle dinleyebilme, indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.