Radyo S Top 20

Radyo S Top 20


Bursa’dan 95.7 frekansında pop müzik yayını yapan Radyo S’te en çok çalan şarkıları Radyo S Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo S Top 20 şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle İlaç Gibi Radyo dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo S şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

Radyo S Top 20 Türkiye Listesi Nisan 2018

1. Söz – Aydın Kurtoğlu – Dinle
2. Ne Münasebet – Derya Uluğ – Dinle
3. Geçmiş Değişmez – Deeperise, Jabbar – Dinle
4. Yağmur – İlyas Yalçıntaş, Aytac Kart
5. Bu An – Bora Uzer
6. Sahiden – Buray
7. Gri – Emir
8. Ben – Berksan
9. Hele Bi Başla – Yalın
10. Bana Aşk Ver – Aynur Aydın, Turac Berkay
11. Aşk Kovulmaz – Mustafa Sandal
12. Ağlar mıyım? Ağlamam – Hakan Akkuş Remix – Ziynet Sali
13. Kal Benim İçin – Pamela
14. Su Yolunu Bulur – Bahadır Tatlıöz
15. Vay – Hande Yener
16. Çalkala – Ege Çubukçu, Gökhan Türkmen, Aslı Demirer
17. Ağlayamam – Alişan Göksu Versiyon – Onurr, Alişan Göksu
18. Kalakaldın mı? – Fettah Can
19. Güzellikten Öleceksin – Samet Koçak
20. Hey – Ozan Doğulu, Murat Boz

Radyo S Frekans Bilgileri ve Dinleme Linkleri

Programcılar

  • Fatih Sevinç
  • Neslihan Çınar
  • Aylin Tekir
  • Dilek Yağışan

* Radyo S listesi gibi müziklist sitemizde onlarca Top 20 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* Radyo S hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo S resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.