Radyo Trend Top 20

Radyo Trend Top 20

Müziğin adresi sloganıyla yayın yapan Radyo Trend’te en çok çalan şarkıları Radyo Trend Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Trend şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Trend dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Bize göre yayın araçlarının içerisinde en samimi olanıdır radyo. Takside, evde, arabada, işte, kısacası her yerde dinlenir. Onu dinlemek için elinizdeki işi bırakmanıza gerek yok. Siz çalışırken de, dinlenirken de, yürürken de size arkadaş olur, size eşlik eder. Eğlendirir, neşelendirir, huzur ve mutluluk verir, haber verir.

Biz de uzun yıllardır Kocaeli’lerin kulağındaki ses olmaya devam ediyoruz, bulunduğunuz her yerde size arkadaş olmaya çalışıyoruz. Digital tabanlı son sistem cihazlarımızla, her an sizlere en iyiyi ve en kaliteliyi sunmayı amaç edinerek işimizi doğru, kaliteli ve titizlikle yapmaya çalışıyoruz.

Türkçe Pop Müzik ve Yabancı Hit Müzikle iyi vakit geçirmek isteyenlere karasal olarak 104.3 frekansından Kocaeli, Gebze, Sakarya (Bir bölümü), Yalova ve İstanbul (Anadolu Yakası Kartal’a kadar) yayınlarımızı kesintisiz ve yüksek kalitede ulaştırıyoruz. Kocaeli ve çevresinde yıllardır en fazla dinlenen RADYO TREND’ in ayrıcalığını yaşamaya devam edin…

Birbirinden güzel Radyo Trend Top 20 şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo Trend Top 20 Listesi Şubat 2019

1. Merve Özbey – Vuracak – Dinle
2. Mustafa Sandal ft. Eypio – Reset – Dinle
3. Aleyna Tilki Ft. Emrah Karaduman – Dipsiz Kuyum – Dinle
4. Derya Uluğ ft. Emrah Karaduman – Sürgün Aşkımız
5. Yalın – Sensiz Ben Ne Olayım
6. Soner Sarıkabadayı – Boza Boza
7. Simge Sağın – Öpücem
8. Ece Seçkin – Dibine Dibine
9. Murat Boz – Geç Olmadan
10. Ziynet Sali – Hadi Hoppalara
11. Simge Sağın – Ben Bazen
12. Demet Akalın – Canıma Da Değsin
13. İrem Derici – Ben Tek Siz Hepiniz
14. Hakan Peker – Unutuluyor Mu Aşklar
15. Mabel Matiz – A Canım
16. Hadise – Farkımız Var
17. Emre Altuğ ft. Doğukan Manço – Zalim Sultan
18. Berkay – Ben Sadece
19. Tuğba Yurt – Yine Sev Yine
20. Oğzuhan Koç – Yaradana Yalvartma

Radyo Trend Frekansları

  • Kocaeli – 104.3

Radyo Trend Dinle

  • Online olarak Radyo Trend resmi websitesinden dinleyebilirsiniz.
  • Android ve IOS uygulaması üzerinden dinleyebilirsiniz

* Radyo Trend hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Trend resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.