Radyo Trend Top 20

Radyo Trend Top 20


Müziğin adresi sloganıyla yayın yapan Radyo Trend’te en çok çalan şarkıları Radyo Trend Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Trend şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Trend dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Bize göre yayın araçlarının içerisinde en samimi olanıdır radyo. Takside, evde, arabada, işte, kısacası her yerde dinlenir. Onu dinlemek için elinizdeki işi bırakmanıza gerek yok. Siz çalışırken de, dinlenirken de, yürürken de size arkadaş olur, size eşlik eder. Eğlendirir, neşelendirir, huzur ve mutluluk verir, haber verir.

Biz de uzun yıllardır Kocaeli’lerin kulağındaki ses olmaya devam ediyoruz, bulunduğunuz her yerde size arkadaş olmaya çalışıyoruz. Digital tabanlı son sistem cihazlarımızla, her an sizlere en iyiyi ve en kaliteliyi sunmayı amaç edinerek işimizi doğru, kaliteli ve titizlikle yapmaya çalışıyoruz.

Türkçe Pop Müzik ve Yabancı Hit Müzikle iyi vakit geçirmek isteyenlere karasal olarak 104.3 frekansından Kocaeli, Gebze, Sakarya (Bir bölümü), Yalova ve İstanbul (Anadolu Yakası Kartal’a kadar) yayınlarımızı kesintisiz ve yüksek kalitede ulaştırıyoruz. Kocaeli ve çevresinde yıllardır en fazla dinlenen RADYO TREND’ in ayrıcalığını yaşamaya devam edin…

Birbirinden güzel Radyo Trend Top 20 şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

Radyo Trend Top 20 Listesi Mayıs 2018

1. Tarkan – Yolla – Dinle
2. Hande Yener – Bakıcaz Artık – Dinle
3. Buray – Mecnun – Dinle
4. Bengü – Kuzum
5. Berkay – Yaz
6. Ozan Doğulu ft. Demet Akalın – Kulüp
7. Cem Belevi – Aç Kollarını
8. Deniz Seki – Bal Saklıyor
9. Soner Sarıkabadayı – Tekamül
10. Oğuzhan Koç – Küsme Aşka
11. Gülşen – Her Gece
12. Erdem Kınay ft. Merve Özbey – Boynun Borcu
13. Aydın Kurtoğlu – Tüh Tüh
14. İlyas Yalçıntaş – Gel Be Gökyüzüm
15. Yalın – Kader Ne Söylüyorsa
16. Göksel – Tam Da Şu An
17. Edis – Çok Çok
18. Ajda Pekkan ft. Bahadır Tatlıöz – Düşman Mısın Aşık Mı
19. Sezen Aksu – İhanetten Geri Kalan
20. Murat Boz – Yana Döne

Radyo Trend Frekansları

  • Kocaeli – 104.3

Radyo Trend Dinle

  • Online olarak Radyo Trend resmi websitesinden dinleyebilirsiniz.
  • Android ve IOS uygulaması üzerinden dinleyebilirsiniz

* Radyo Trend hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Trend resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.