Radyo Turkuvaz Top 20

Radyo Turkuvaz Top 20

Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz’da en çok çalan şarkıları Radyo Turkuvaz Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Turkuvaz dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo Turkuvaz Top 20 Listesi Ocak 2019

1. GÜLŞEN – BİR İHTİMAL BİLİYORUM – Dinle
2. BİLAL SONSES ft. TUĞÇE KANDEMİR – İÇİMDEKİ SEN – Dinle
3. RAFET EL ROMAN ft. DERYA – UNUTURUM ELBET – Dinle
4. MEHMET ERDEM – AĞLAYAMAM
5. SONER SARIKABADAYI – TARİFİ ZOR
6. HANDE ÜNSAL – SENİ SEVER MİYDİM?
7. EMRAH KARADUMAN ft. DERYA ULUĞ – SÜRGÜN AŞKIMIZ
8. AYNUR AYDIN – SALLA
9. BURAY – AŞK BİTSİN
10. İLYAS YALÇINTAŞ – BİLMECE
11. TUĞBA YURT – MASAL
12. BERKAY – İSYANLARDAYIM
13. MABEL MATİZ – SARMAŞIK
14. TARKAN – KEDİ GİBİ
15. MANUŞ BABA – BU HAVADA GİDİLMEZ
16. EMRAH KARADUMAN ft. ALEYNA TİLKİ – DİPSİZ KUYUM
17. CEM BELEVİ – MIŞIL MIŞIL
18. İPEK DEMİR – AYRILIĞIN KİTABI
19. ÖZGÜN – AŞIK
20. FİKRİ KARAYEL – ÇOK YORGUNUM

Radyo Turkuvaz programları

  • Turkuvaz Sabah
  • Hayatın Ritmi
  • Çay Saati
  • Turkuvaz Hit
  • Medcezir

* Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz’ın frekansında şuanda Turkuvaz Medya Grubu’nun başka bir radyosu yayın yapmaktadır. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Radyo Turkuvaz hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Turkuvaz resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.