Radyo Turkuvaz Top 20

Radyo Turkuvaz Top 20


Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz’da en çok çalan şarkıları Radyo Turkuvaz Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Turkuvaz dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

Radyo Turkuvaz Top 20 Listesi Ocak 2018

1. SILA - MUHBİR


2. İREM DERİCİ - BAZI AŞKLAR YARIM KALMALI


3. MANUŞ BABA - ETEĞİ BELİNDE


4. ERSAY ÜNER - İKİ AŞIK


5. OĞUZHAN KOÇ - VERMEM SENİ ELLERE


6. TUĞBA YURT - İNCEDEN İNCEDEN


7. MABEL MATİZ - YA BU İŞLER NE


8. HADİSE - SIFIR TOLERANS


9. ZİYNET SALİ - AĞLAR MIYIM? AĞLAMAM


10. ALEYNA TİLKİ - SEN OLSAN BARİ


11. ERDEM KINAY ft. MERVE ÖZBEY - BOYNUMUN BORCU


12. SONER SARIKABADAYI - GEL DE UYU


13. DERYA ULUĞ - NABIZ 180


14. DEMET AKALIN - DAMLA DAMLA


15. FUNDA ARAR - AŞK OLSUN


16. GÖKHAN YÜREYİ - SEN MAŞALLAH


17. ÖZGÜR ADIGÜZEL ft. TUĞBA ÖZERK - DERSİMİZ AŞK


18. TARKAN - YOLLA


19. HANDE YENER - BAKICAZ ARTIK


20. BETÜL DEMİR - MEŞGUL
Radyo Turkuvaz programları

  • Turkuvaz Sabah
  • Hayatın Ritmi
  • Çay Saati
  • Turkuvaz Hit
  • Medcezir

* Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz’ın frekansında şuanda Turkuvaz Medya Grubu’nun başka bir radyosu yayın yapmaktadır. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Radyo Turkuvaz hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Turkuvaz resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.
Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir