Radyo Turkuvaz Top 20

Radyo Turkuvaz Top 20


Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz’da en çok çalan şarkıları Radyo Turkuvaz Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Turkuvaz dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

Radyo Turkuvaz Top 20 Listesi Nisan 2018

1. SİMGE – ÜZÜLMEDİN Mİ? – Dinle
2. MABEL MATİZ – ÖYLE KOLAYSA – Dinle
3. ZAKKUM – HATIRAN YETER – Dinle
4. FERHAT GÖÇER – SEN ELİMDEN TUT
5. SILA – MUHBİR
6. ERSAY ÜNER – İKİ AŞIK
7. OZAN DOĞULU ft. MURAT BOZ – HEY
8. ZİYNET SALİ – AĞLAR MIYIM? AĞLAMAM
9. MUSTAFA SANDAL – AŞK KOVULMAZ
10. DERYA ULUĞ – NE MÜNASEBET
11. EDİS – ROMAN
12. FERİDE HİLAL AKIN ft. HAKAN TUNÇBİLEK – GİZLİ AŞK
13. İLYAS YALÇINTAŞ ft. AYTAÇ KART – YAĞMUR
14. TARKAN – BENİ ÇOK SEV
15. SONER SARIKABADAYI – GEL DE UYU
16. OĞUZHAN KOÇ – BENİ İYİ SANIYORLAR
17. EMRE AYDIN – BENİ VURUP YERDE BIRAKMA
18. NEZİH ÜÇLER – LACİVERT
19. İREM DERİCİ – BAZI AŞKLAR YARIM KALMALI
20. MURAT GÜNEŞ & YONCA LODİ – BEŞİNCİ MEVSİM

Radyo Turkuvaz programları

  • Turkuvaz Sabah
  • Hayatın Ritmi
  • Çay Saati
  • Turkuvaz Hit
  • Medcezir

* Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz’ın frekansında şuanda Turkuvaz Medya Grubu’nun başka bir radyosu yayın yapmaktadır. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Radyo Turkuvaz hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Turkuvaz resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.