Radyo Turkuvaz Top 20

Radyo Turkuvaz Top 20

Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz’da en çok çalan şarkıları Radyo Turkuvaz Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Turkuvaz dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo Turkuvaz Top 20 Listesi Aralık 2018

1. EMRAH KARADUMAN ft. ALEYNA TİLKİ – DİPSİZ KUYUM – Dinle
2. SİMGE – ÖPÜCEM – Dinle
3. BORA DURAN – SANA DOĞRU – Dinle
4. MABEL MATİZ – SARMAŞIK
5. EMRAH KARADUMAN ft. DERYA ULUĞ – SÜRGÜN AŞKIMIZ
6. HANDE YENER – BENİ SEV
7. TARKAN – KEDİ GİBİ
8. DEMET AKALIN – BU DEFA SON
9. EDİS – AN
10. MERVE ÖZBEY – VURACAK
11. ECE SEÇKİN – DİBİNE DİBİNE
12. BURAY – AŞK BİTSİN
13. İPEK DEMİR – AYRILIĞIN KİTABI
14. FERHAT GÖÇER – REVA
15. GÜLDEN MUTLU – ÇİÇEK GİBİ
16. YALIN – SENSİZ BEN NE OLAYIM
17. OĞUZHAN KOÇ – TAKDİR-İ İLAHİ
18. TAN – AŞKSA GEL
19. EMRE KAYA – SENİ SEVE SEVE
20. BERKSAN – YOK ÖYLE DÜNYAM

Radyo Turkuvaz programları

  • Turkuvaz Sabah
  • Hayatın Ritmi
  • Çay Saati
  • Turkuvaz Hit
  • Medcezir

* Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz’ın frekansında şuanda Turkuvaz Medya Grubu’nun başka bir radyosu yayın yapmaktadır. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Radyo Turkuvaz hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Turkuvaz resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.