Radyo Turkuvaz Top 20

Radyo Turkuvaz Top 20

Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz’da en çok çalan şarkıları Radyo Turkuvaz Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Turkuvaz dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo Turkuvaz Top 20 Listesi Temmuz 2018

1. ALEYNA TİLKİ ft. EMRAH KARADUMAN – YALNIZ ÇİÇEK – Dinle
2. TUĞBA YURT – YİNE SEV YİNE – Dinle
3. MEHMET ERDEM – HARA – Dinle
4. ÖMER TOPÇU ft. DEMET AKALIN – OH OLSUN
5. ZİYNET SALİ – DELİ DİVANENİM
6. EDİS – ROMAN
7. HADİSE – FARKIMIZ VAR
8. BETÜL DEMİR – ANLAT ANLAT
9. MURAT BOZ – GEÇ OLMADAN
10. FERİDE HİLAL AKIN ft. HAKAN TUNÇBİLEK – GİZLİ AŞK
11. BERKSAN – BEN
12. TARKAN – ÇOK AĞLADIM
13. AYLİN COŞKUN ft. HANDE YENER – MANZARA
14. MERVE ÖZBEY – VURACAK
15. KORAY AVCI – SENİN İÇİN DEĞER
16. OĞUZHAN KOÇ – BENİ İYİ SANIYORLAR
17. MABEL MATİZ – ÖYLE KOLAYSA
18. DERYA ULUĞ – NE MÜNASEBET
19. BAHADIR TATLIÖZ – SU YOLUNU BULUR
20. İLYAS YALÇINTAŞ ft. AYTAÇ KART – YAĞMUR

Radyo Turkuvaz programları

  • Turkuvaz Sabah
  • Hayatın Ritmi
  • Çay Saati
  • Turkuvaz Hit
  • Medcezir

* Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz’ın frekansında şuanda Turkuvaz Medya Grubu’nun başka bir radyosu yayın yapmaktadır. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Radyo Turkuvaz hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Turkuvaz resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.