RetroTurk Top 20

RetroTurk Top 20


60’lar, 70’ler, 80’ler ve 90’ların en iyi Türkçe nostaljik şarkıları dinleyebileceğiniz RetroTurk’te en çok çalan şarkıları RetroTurk Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel RetroTurk şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle RetroTurk dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel RetroTurk şarkıları aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

RetroTurk Top 20 Listesi Ocak 2018

1. Barış Manço - Hal Hal


2. Erkin Koray - Sevince


3. Ayla Dikmen - Nereye


4. Yeliz - Gönlüm Seninle


5. Bilgen Bengü - Kendine İyi Bak


6. Rana Alagöz - Herşey Bitmedi Bitmez


7. Rüçhan Çamay - Ne Haber


8. Esmeray - Oylum Oylum


9. Yeşim - Aklın Neredeydi


10. İskender Doğan - Kan Ve Gül


11. Sibel Egemen - Yine Yalnızım


12. Nazan Şoray - Hal Hal


13. Nejat Yavaşoğulları - Yalnız Kalma Bu Dünyada


14. Nesrin Sipahi - Arım Balım Peteğim


15. Selçuk Alagöz - Malabadi Köprüsü


16. Ömür Göksel - Seni Tanır Gibiyim


17. İskender Doğan - Dönmeyeceksin


18. Timur Selçuk - Sen Neredesin


19. Aylin Urgal - Sen Yarattın Beni


20. Asu Maralman - Benden Bu Kadar
RetroTurk programları

  • Hafif Müzik
  • Müzik
  • Annemin Plakları – Çetin Erker

RetroTurk dinle

RetroTurk’ü dinlemek için Karnaval’ın IOS ve Androıd uygulamasını yüklemeniz yeterlidir. Karnaval uygulaması üzerinden kolayca RetroTurk’ü dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

RetroTurk bir Karnaval radyosudur. Karnaval uygulamaları ve Karnaval’ın resmi internet sitesi dışında dinlenilmesi pek mümkün değildir. RetroTurk, Karnaval için oluşturulmuş 60’lar, 70’ler, 80’ler ve 90’ların en iyi Türkçe nostaljik şarkılarını yayınlamaktadır.

* RetroTurk hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için RetroTurk Karnaval sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.
Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir