Star Artı FM Top 20

Star Artı FM Top 20


Gönüllerin starında müziğin starları ile beraber olacaksınız sloganıyla yayın yapan Star Artı FM’de en çok çalan şarkıları Star Artı FM Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Star Artı FM şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Star Artı FM dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Star Artı FM şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

Star Artı FM Top 20 Listesi Ocak 2018

1. İbrahim Tatlıses - Sen olsan içmezmisin

2. Cengiz Kurtoğlu - Sessizce

3. Ankaralı Namık - Dur Dinle

4. Ebru Gündeş - Ağlamayacağım

5. Murat Kurşun - Karaçalı

6. Arif Susam - Ölümsüz sevdim

7. Müslüm Gürses - Yazmalı Gelin

8. Mahsun Kırmızıgül - Gül Senin Tenin

9. Yıldız Tilbe - Bir benim ol

10. Özcan Deniz - Nasip Değilmiş

11. İbrahim Erkal - Sen Bana Lazımsın

12. Sinan Özen - Sana Kıyamam

13. İntizar - Ölünmüyor

14. Emrah - Yanıyor Gönlüm

15. Ümit Yaşar - Dön Bebeğim

16. Hakan Altun - Gururumla Oynama

17. Sibel Can - Sonbahar

18. Baha - Zalim

19. Orhan Ölmez - Derviş

20. Hüseyin Uğurlu - Yaralandım
Star Artı FM Frekans Bilgileri ve Dinleme Linkleri

Programcılar

  • Star Mix
  • Bilo Show

Star Artı FM Hakkında

Star Artı, 98.8 frekansında İstanbul ili Bağcılar ilçesi merkezli yayın yapan bölgesel bir radyodur. Gündüz programlarına ticari taksiler, minibüsler, dolmuşlarda eşlik ederken, akşam programlarını ise ciddi oranda kişisel bir dinleyici kitlesi yakından takip etmektedir.

Star Artı FM, “Gönüllerin Starı” sloganı ile İstanbul ve Marmara bölgesinde karasal yayınları canlı olarak dinlenebilmektedir. Yayın akışını arabesk ve fantazi müziğin en koyu şarkıları ile zaman zaman halk müziği eserleri oluşturmaktadır. Yeni yayın döneminde bünyesine popüler programcılar katmıştır.

* Star Artı FM listesi gibi müziklist sitemizde onlarca Top 20 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* Star Artı FM hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Star Artı FM resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.
Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir