Turkuvaz Romantik Top 10

Turkuvaz Romantik Top 10

Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Turkuvaz Romantik’te en çok çalan şarkıları Turkuvaz Romantik Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Turkuvaz Romantik şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Turkuvaz Romantik dinlerken aklınızda kalan veya adını öğrenmek istediğiniz şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Turkuvaz Romantik şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.
Turkuvaz Romantik Top 10 Listesi Şubat 2019

1. Rafet El Roman feat. Derya – Unuturum Elbet – Dinle
2. Buray – Aşk Bitsin – Dinle
3. Mabel Matiz – Sarmaşık – Dinle
4. Tan Taşçı – Aşksa Gel
5. Gülben Ergen – İnfilak
6. Mehmet Erdem – Ağlayamam
7. Doğukan Medetoğlu – Keman
8. Yaşar – Aşk Bozumu
9. Yalın – Sensiz Olmaz
10. Sibel Can ft. Tan Taşçı – Beş Dakika

Turkuvaz Romantik programları

  • Güne Merhaba
  • Turkuvaz Şarkılar
  • Yol Şarkıları
  • Düşlere Yolculuk
  • Aşkın Sesi

Turkuvaz Romantik Dinle

Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Turkuvaz Romantik şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve IOS, ANDROID, WINDOWS PHONE üzerinden indirebileceğiniz Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Müziklist sitemizde yer alan Slowtürk, Joytürk, Radio Slow Time gibi slow müzik yayını yapan radyoları dinleyenler/sevenler Turkuvaz Romantik radyo kanalını da seveceklerini düşünüyoruz ve Turkuvaz Romantik Top 10 listesini sitemizden kolayca takip edebilmeleri için bu sayfayı oluşturmaya karar verdik.

* Turkuvaz Romantik hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Turkuvaz Romantik resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek kolayca detayları öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan bazı şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında listede yer alan şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.