Kral World Tv Top10

Kral World Tv Top10

Yabancı müzik yayını yapan en kaliteli tv müzik kanallarından Kral World Tv’de en çok çalan şarkıları Kral World Tv Top10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Kral World Tv şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Kral World Tv izlerken aklınızda kalan veya kaçırdığınız şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Kral World Tv şarkıları aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız yabancı müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.

Kral World Tv, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yabancı müzik yayını yapan bir tv kanalıdır. Ayrıca Kral World Radio olarak yabancı müzik yayını yapan radyo ile de popülerliğini korumaktadır. Kral World Tv top müzik listesi dışında Kral World Radio Top 20 listesiyle de birbirinden güzel şarkılara kolayca ulaşabilirsiniz.

Kral World Tv Top10 Listesi Aralık 2017

1. ED Sheeran – Shape Of You – Dinle
2. Katy Perry Feat Skip Marley – Chained To The Rhythm – Dinle
3. Clean Bandit Feat Sean Paul & Anne Marie – Rockabye – Dinle
4. Bebe Rexha – I Got U
5. The Weeknd – I Feel It Comin
6. Sia & Pink – Waterfall
7. Bruno Mars – Thats What – I Like
8. Pitbull – Options
9. Zayn Malik &Taylor Swift – I Dont Wanna Live Forever
10. Rag N Bone Man – Human

Kral World Tv frekansları


Digiturk, D-Smart, Tivibu vb. uydu platformlarından kolayca izleyebilirsiniz.

Kral World Tv programları


Kral World Tv resmi websitelerinde henüz programlar hakkında detaylı bilgiler yer almadığından bu konuda henüz bilgi veremiyoruz.

* Kral World Tv hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Kral World Tv resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıların sadece ilk 3 sıradakini youtube üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun dışındaki şarkıları telif sebebiyle dinleyebilme, indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.