Radyo S Top 40

Radyo S Top 40

Bursa’dan 95.7 frekansında pop müzik yayını yapan Radyo S’te en çok çalan şarkıları Radyo S Top 40 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo S Top 40 şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle İlaç Gibi Radyo dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo S şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız yabancı müzik top 40 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo S Top 40 Listesi Şubat 2019

Radyo S Top 40 listesi Spotify üzerinden yayınlanmaktadır. En güncel ve yeni Radyo S top müzik listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Eğer Spotify üyeliğiniz var ise ayrıca direk Spotify uygulamasına yönlendirilip dinleyebilirsiniz.

Radyo S Top 40 Dinle

Radyo S Frekans Bilgileri ve Dinleme Linkleri

Programcılar

  • Fatih Sevinç
  • Neslihan Çınar
  • Aylin Tekir
  • Dilek Yağışan

* Radyo S listesi gibi müziklist sitemizde onlarca Top 40 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* Radyo S hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo S resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.