Adı Efsane dizi müziği

Adı Efsane dizi müziği

Adı Efsane, Ocak 2017 tarihinde başlayan ve yapımcılığını Müge Turalı Pak ve Elif Ayşe Durmaz’ın yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın üstlendiği Kanal D dizisidir. Dizinin popüler olmasının yanında Adı Efsane dizi müziği de sevilen parçalardan biri haline gelmiştir.

Başrolünde Erdal Beşikçioğlu gibi bir oyuncunun olması bile sırf bu dizinin izlenilmesi için yeterlidir. Erdal Beşikçioğlu son yıllarda tüm yapımlarını takip eden geniş bir kitleye sahip başarılı oyuncularımızdan bir tanesidir. Adı Efsane dizisinin geleceği nasıl olur bilinmez fakat biz Erdal Beşikçioğlu’nu ekranlarda görmeyi çok istiyoruz.

Adı Efsane dizi konusu

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından, sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

Adı Efsane dizi müziği

Adı Efsane dizi müzikleri

Adı Efsane dizi oyuncuları ve karakterleri

Erdal Beşikçioğlu (Tarık)
Engin Benli (Sinan)
Hakan Ummak (Sadık)
Cem Yiğit Üzümoğlu (Hakan)
Baran Bölükbaşı (Fikret)
Özgü Kaya (Sibel Yılmaz)
Dilhan Aras (Mercan Başaran)
Ferit Kaya (Ozan Başyurt)
Hasan Naci Cinemre (Osman)
Ali Aydın Erduran (Emre Ertüm)
Eda Şölenci (Çiler)
Buğra Özmüldür (Faruk)
Güneş Hayat (Kevser)
Bülent Düzgünoğlu (Seyfi)
Leya Kırşan (Zeynep)
Kaan Sevi (Ali Akıncı)
Burak Aybastı (Ömer Başaran)
Kıvanç Ertüm (Emre Bey)

Not: Biz bu tanıtımı yazdıktan sonra Erdal Beşikçioğlu’nun diziden ayrıldığı ve dizinin genç oyuncularla bir süre daha devam edeceği açıklandı. Dizinin düşük reytingleri vs. Kanal D’nin farklı seçenekler aramasına ve açıkçası dizinin koçsuz yani Erdal Beşikçioğlu’suz daha az bütçe ve genç oyuncularla devam etmesi bize göre dizinin çok uzun ömürlü olmadığını gösterir. Erdal Beşikçioğlu’nu yeni dizi projelerinde ve tiyatro oyunlarında görmek dileğiyle…

Müziklist sitemizde yeni bir kategori açarak top müzik listeleri dışında popüler Türkçe ve yabancı dizilerin jenerik müziklerini de ekliyoruz. Dizi müzikleri kategorisi sayesinde sevdiğiniz dizilerin müziklerini kolayca bulabilir ve dinleyebilirsiniz.