Better Call Saul dizi müziği

Better Call Saul dizi müziği

Better Call Saul AMC kanalında yayınlanan bir Amerikan drama dizisidir. En popüler dizilerden biri olan Breaking Bad dizisinin spin-off’u niteliğinde bir dizidir. Better Call Saul dizisi Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Saul Goodman karakterinin hayatını ve Breaking Bad dizisinin 7 yıl geçmişini konu edinmektedir. Bu sayfa üzerinden Better Call Saul dizisinin tanıtımı, oyuncu bilgilerini ve Better Call Saul dizi müziği hakkında birçok içeriği kolayca bulabilirsiniz.

Better Call Saul dizisi ülkemizde D-Smart ve Netflix üzerinden kolaylıkla izlenebilmektedir. Bunların dışında çok sayıda dizi sitesinde de Better Call Saul dizi bölümlerini bulabilirsiniz.

Better Call Saul dizi konusu

Vince Gilligan ve Peter Gould tarafından yaratılan spin-off, Breaking Bad’in sevilen karakterlerinden Saul Goodman’ın henüz Saul Goodman olmadığı yılları işliyor. Bob Odenkirk’ün canlandırdığı Saul Goodman karakterinin Breaking Bad dizisinde yer aldığı tarihten 7 yıl önce, Saul henüz Jimmy “James” McGill ismiyle avukatlık yapmaktadır. Ancak başarılı olabildiği bir dava yoktur ve boğazına kadar borca batmış durumdadır. Jimmy’nin kısa yoldan köşeyi dönme hevesi ve yüksek ikna kabiliyeti ile birlikte başına birçok iş açmaktadır.

Better Call Saul dizisi bir kara mizah türünde olup diziyi seyrederken hem gülüp eğlenebilir hem de bazı bölümlerinde duygusal sahnelerle karşılaşabiliriz. Breaking Bad dizisinden tanıdığımız ve sevdiğimiz Saul Goodman karakterinin aslında o duruma nasıl geldiği, neler yaşadığı ve özellikle öz abisiyle geçenleri detaylı olarak görebilirsiniz. Breaking Bad dizisinde aslında Saul Goodman karakterinin iç dünyasını bu kadar iyi bilmiyorduk ve kendisini küçük sahnelerle tanıyorduk. Bazı dizilerde bazı karakterleri daha iyi tanımak gerekiyor ya işte bu istediğimizi sanki yapımcılar duymuş olacak ki böyle güzel bir diziyle bizleri ödüllendirdiler.

Better Call Saul dizi oyuncuları ve karakterleri

Bob Odenkirk – Jimmy McGill
Jonathan Banks – Mike Ehrmantraut
Rhea Seehorn – Kim Wexler
Michael McKean – Chuck McGill
Patrick Fabian – Howard Hamlin
Michael Mando – Nacho Varga
Kerry Condon – Stacey Ehrmantraut
Brandon K. Hampton – Ernesto
Giancarlo Esposito – Gustavo ‘Gus’ Fring
Mark Margolis – Hector Salamanca

Better Call Saul dizi müziği

Better Call Saul dizi müzikleri playlist

Müziklist sitemizde yeni bir kategori açarak top müzik listeleri dışında popüler Türkçe ve yabancı dizilerin jenerik müziklerini de ekliyoruz. Dizi müzikleri kategorisi sayesinde sevdiğiniz dizilerin müziklerini kolayca bulabilir ve dinleyebilirsiniz.