Bu Sayılmaz dizi müziği

Bu Sayılmaz dizi müziği

Bu Sayılmaz, Türk yapımı bir sitcom dizisidir. Ülkemize getirilecek olan yeni formatta seyirciler de olacak ve sahnedeki esprilere onlar da eşlik edebilecek. FOX TV’nin başarılı yapımlarından Bu Sayılmaz dizisinin tanıtımı, Bu Sayılmaz dizi müziği ve diğer bilgileri bu sayfadan kolayca bulabilirsiniz.

Deli Gönül’ün yapımcısı 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi ”Bu Sayılmaz” Fox Tv’de yayınlanmaktadır. Başrollerinde Mustafa Üstündağ, Settar Tanrıöğen ve Binnur Kaya’nın yer alacağı Bu Sayılmaz’ın yönetmenliğini Murat Kaman üstlenirken, senaryosunu ise Kamuran Süner, Zeynep Karaşoğlu ve Elif Bilgin kaleme alıyor.

Yepyeni bir formatla FOX TV’den izleyebileceğimiz Bu Sayılmaz komedi dizisinin farklı bir seçenek, farklı bir dizi arayanların beğeneceğine inanıyorum. Birbirinden iyi ve kaliteli oyuncuların karakter ve performanslarını zamanla daha da iyi olacağını düşünüyorum. Gülmeyi sevenler bu eğlenceli diziyi kaçırmasın!

Bu Sayılmaz dizi konusu

Ve karşınızda ekranların en traji komik ailesi: Sayılmazlar. Abla Melek Sayılmaz, abi Armağan Sayılmaz, ve kız kardeşler Biricik ve Cansın Sayılmaz’dan oluşan ailemiz İstanbul’da oldukça sıkıcı bir hayat sürdürmektedir. Melek Sayılmaz’ın hayattaki tek arzusu, bir başına büyüttüğü kardeşlerinden bir an önce kurtulmak ve böylece o hep hayalini kurduğu Bodrum’a ilk otobüsle kaçabilmektir. Ancak sivri dilli, hazır cevap ve kardeşlerinden illallah diyen ablamız Melek hanım, öyle pek de melek sayılmaz.

Bu Sayılmaz dizi müziği

Bu Sayılmaz dizi fragmanı

Bu Sayılmaz dizi oyuncuları

Mustafa Üstündağ (Armağan Sayılmaz)
Settar Tanrıöğen (Cengiz)
Binnur Kaya (Küçük Semiha)
Burak Satıbol (Belediye Başkanı Azimet)
Hakkı Ergök (Cenap Bey)
Derya Şensoy (Cansın Sayılmaz)
Sadi Celil Cengiz (Çırağan)
Nergis Öztürk (Melek Sayılmaz)
Dilşah Demir (Biricik Sayılmaz)
Erol Taşçı (Dede Sayılmaz)
Ruhsar Gültekin (İlayda)
Ceren Soylu (Safiye)
Bala Atabek (Naime)
Fulden Akyürek (Vicdan)
Muharrem Bayrak (Hayri)
Eray Kaman (Şeref)
Caner Kadayıfçı (Eleman)
İhsan İlhan (Keyfimin Kahyası)

Müziklist sitemizde yeni bir kategori açarak top müzik listeleri dışında popüler Türkçe ve yabancı dizilerin jenerik müziklerini de ekliyoruz. Dizi müzikleri kategorisi sayesinde sevdiğiniz dizilerin müziklerini kolayca bulabilir ve dinleyebilirsiniz.