House Of Cards dizi müziği

House Of Cards dizi müziği

Netlifx’in başarılı yapımlarından biri olan House Of Cards dizisi, bir amerikan politik dram dizisidir. House of Cards, hırslı bir politikacı olan Francis Underwood’ın zirveye nasıl adım adım çıktığını anlatmaktadır.House Of Cards dizisinin tanıtımını, oyuncu ve karakterlerini, House Of Cards dizi müziği gibi içerikleri bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz.

2013 yılında House Of Cards dizisi TV’de yayınlanmamasına rağmen Netflix kanalına ilk Emmy adaylığını getirdi. Ödül töreninde En İyi Yönetmen dahil üç Emmy ödülü kazandı.

House Of Cards dizisi ülkemizde Netflix ve Digitürk üzerinden kolaylıkla izlenebilmektedir. Bunların dışında çok sayıda dizi sitesinde de House Of Cards dizi bölümlerini bulabilirsiniz.

House Of Cards dizi konusu

Günümüzde Washington, DC’de geçen House of Cards, Güney Karolina’dan seçilmiş Demokratik Partili bir kongre üyesi olan Frank Underwood’un (Kevin Spacey) kendisine vadedilen ABD Dışişleri Bakanlığı pozisyonuna başkasının atanmasından sonra uygulamaya koyduğu planınını konu almaktadır.

Güney Karolina 5. Bölge Demokrat Parti adayı olarak seçilen Frank Underwood, Dış İşleri Bakanı olarak atanacağını düşünür ve bu makam için canını dişine takar. Fakat çabaları sonuçsuz kalan Underwood, eşi Claire ile birlikte acımasız olduğu kadar yaratıcı planlar geliştirerek, istediği pozisyona ulaşmak için ne kadar pislik varsa yapar. Claire Underwood da eşiyle birlikte yükselmeye ve kazanmış olduğu güveni kendi çıkarları için kullanmaya başlar. İhanetin bolca yaşandığı politikada, siyasetçilerin güç için neler yapabileceği gerçeği House of Cards dizisiyle birlikte gözler önüne seriliyor.

BBC’de yayınlanan mini bir dizinin uyarlaması olan bu yapım, sadece ABD’deki başkanlık yarışıyla sınırlı kalmayıp, öncesinde ve sonrasında gerçekleşen süreci de etkileyici bir tarzda gözler önüne seriyor.

House Of Cards dizi oyuncuları ve karakterleri

Frank Underwood – Kevin Spacey
Claire Underwood – Robin Wright
Doug Stamper – Michael Kelly
Nathan Darrow – Edward Meechum
Michael Gill – President Garrett Walker
Remy Danton – Mahershala Ali
Rachel Brosnahan – Rachel Posner/Call Girl
Zoe Barnes – Kate Mara
Peter Russo – Corey Stoll
Jackie Sharp – Molly Parker

House Of Cards dizi müziği

House Of Cards dizi müzikleri playlist

Müziklist sitemizde yeni bir kategori açarak top müzik listeleri dışında popüler Türkçe ve yabancı dizilerin jenerik müziklerini de ekliyoruz. Dizi müzikleri kategorisi sayesinde sevdiğiniz dizilerin müziklerini kolayca bulabilir ve dinleyebilirsiniz.