Çocuk Şarkıları Çocuk Müzikleri

Çocuk Şarkıları Çocuk Müzikleri

Çocukları için birbirinden güzel ve eğlenceli şarkılar arayan ebeveynleri düşünerek çocuk şarkıları listesi oluşturduk. Hem eğlendirici hem eğitici güzel çocuk şarkılarını ücretsiz olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Son yıllarda çocuklara özel birçok tv kanalı ve radyo istasyonu açılarak ebeveynler için sevindirici bir gelişme oldu. Ayrıca artık nerdeyse her evde internetin olması ve mobil cihazların da yoğun kullanımıyla ebeveynler çocukları için bazen eğlenmesi amacıyla bazen de çocuğun rahat durması ve birşeyler öğrenmesi amacıyla çocuk müzikleri açılmaktadır. Ev ortamında tv, radyo dışında bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar üzerinden çocuk müziklerini dinletmektedirler. Bu sayfa üzerinden ise ayrıca yoldayken, araba kullanırken, yaz tatilinde veya herhangi bir ortamda çocuklarınız için faydalı ve eğlenceli olduğunu düşündüğümüz çocuk şarkısını açabileceksiniz. Internet kotasını fazla tüketmeyen ve kolayca açılan çocuk şarkılarıyla siz de kendi işlerinize odaklanabileceksiniz.

Müziklist çocuk şarkıları sayfamızdaki içerikler türkçe ve İngilizce olarak seçilmiş olup, türkçe şarkılardan başlayarak İngilizce şarkıları en sona ekleyerek listelemekteyiz.

Sitemizde ayrıca çocuk müzikleri dışında ebeveynler için de yüzlerce müzik listesi paylaştığımızı belirtmek isteriz.

Türkçe Çocuk Şarkıları

İngilizce Çocuk Şarkıları

İngilizce çocuk şarkıları ile çocuklarınız hem eğlenebilir hem de bu sayede İngilizce öğrenebilmektedir. Çocuk şarkılarında yer alan ingilizce sözcükleri çocuklar kolay bir şekilde ezberleyebildiğinden çocuğun eğitimde faydalı bir etkisi olmaktadır.

Popüler İngilizce çocuk şarkıları
– The Wheels of the Bus
– Hickory Dickory Dock
– Itsy Bitsy Spider
– Old MacDonald Had A Farm
– 5 Little Monkeys
– ABC Song
– Baa Baa Black Sheep
– BINGO
– Finger Family (4 Farklı versiyon)
– Go Away Scary Monster
– Mary Had a Little Lamb

* Yukarıdaki müzik playlistlerden herhangi birinde eğer sorun görürseniz lütfen sayfamızdaki yorum veya iletişim kısmından bizlere iletin hemen güncelleyelim.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri Youtube üzerinden yayınlanmaktadır. Tek tıkla kolayca dinleyebileceğiniz müzik playlistleri sitemiz üzerinden maalesef indirme imkanı bulunmamaktadır. Fakat Arama motoru üzerinden Youtube video indir tarzı sitelerden video linkini yazarak rahatlıkla indirebilirsiniz. Bunun dışında mobil cihazlardaki popüler müzik uygulamalarında “Kids Songs” veya “Kids Music” tarzı anahtar kelimelerle arama yaparak güncel müzik playlistlere ulaşabilirsiniz.