Ders çalışırken dinlenebilecek şarkılar

Ders çalışırken dinlenebilecek şarkılar

Bir sınava hazırlanırken veya ders çalışırken müzik dinlemeyi seviyorsanız tam size göre bir müzik listesi hazırladık. Ders çalışırken dinlenebilecek şarkılar playlistleri ile siz de artık sınavlarınıza, derslerinize daha kolay odaklanabileceksiniz.

Bazı insanlar motivasyon açısından bazıları da dış seslerden rahatsız olduklarından ders çalışırken müzik dinlemeyi tercih etmektedirler. Özellikle öğrenci arkadaşlarımız vize/final dönemlerinde ders çalışırken dinleyebileceği güzel şarkılar aramaktadır. Yaptığımız araştırma sonucunda ders çalışırken dinleyebileceğiniz birbirinden güzel ve güncel olan şarkı listelerini tek bir sayfada topladık ve sizin için sıraladık.

Ayrıca bilmenizi isteriz ki uzmanlar genel olarak ders çalışırken müzik dinlemeyi tavsiye etmemektedir. Eğer derse dikkatinizi vermek açısından yine de müzik dinlemek istiyorsanız sözsüz/klasik müzik tarzı şarkıları seçebilirsiniz. Ders çalışırken dinlenecek şarkılar listemizde bu bilgi doğrultusunda liste bir liste hazırladık.

Müziklist sitemizde derç çalışırken dinlenebilecek şarkılar listesini oluştururken birçok faktörü baz alarak bir çalışma yapılmıştır. Özellikle ders çalışmak için gidilen mekanlarda bu müzikleri rahatlıkla açabilirsiniz. Ne siz ne de etrafınızdakikler bu şarkılar sebebiyle rahatsız olmayacaktır. Kütüphanelerde, dershanelerde veya ders çalışmak için gittiğiniz mekanlarda bu şarkılar sizin rahatlamanıza ve derslerinize odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca sınava girmeden önce eğer çevredeki gürültü sizi rahatsız ediyorsa veya yoldaysanız bu şarkılarla çevrenizden uzaklaşabilir, sınavdan önce veya sonra huzurlu olabilirsiniz.

Sitemizde müzik listeleri dışında ayrıca ders çalışmak için sizlere Borusan Klasik Radyo’yu tavsiye etmekteyiz. Müziklist Borusan Klasik Radyo Top 20 listesiyle de Borusan Klasik Radyo’da en çok çalan ve en sevilen şarkıları kolayca öğrenebilirsiniz.

Ders çalışırken dinlenebilecek şarkılar

* Yukarıdaki müzik playlistlerden herhangi birinde eğer sorun görürseniz lütfen sayfamızdaki yorum veya iletişim kısmından bizlere iletin hemen güncelleyelim.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri Youtube üzerinden yayınlanmaktadır. Tek tıkla kolayca dinleyebileceğiniz müzik playlistleri sitemiz üzerinden maalesef indirme imkanı bulunmamaktadır. Fakat Arama motoru üzerinden Youtube video indir tarzı sitelerden video linkini yazarak rahatlıkla indirebilirsiniz. Bunun dışında mobil cihazlardaki popüler müzik uygulamalarında “Motivation Music” veya “Workout Music” tarzı anahtar kelimelerle arama yaparak güncel müzik playlistlere ulaşabilirsiniz.