Spor yaparken dinlenebilecek şarkılar

Spor yaparken dinlenebilecek şarkılar

Koşu veya spor yaparken genelde insanlar yüksek motivasyona sahip olurlar ve spor dışında başka bir şeyle ilgilenmek istemezler. Tamamen spora odaklandığınızda hemen zaman yönünden tasarruf edersiniz hem de çevresel etkenlere fazla dikkat etmemiş olursunuz. Spor yaparken dinlenebilecek şarkılar listesiyle sizde birbirinden iyi ve güzel şarkılarla sporunuza renk katabilirsiniz. Artık koşu yaparken dinlenebilecek şarkılar için başka site aramanıza gerek kalmadı. Onlarca farklı ve iyi müzik listesini tek sayfada bulabileceksiniz.

Spor yaparken çoğu kişinin spor için bir müzik playlist listesi vardır. Biz sizlere spor için tek tek parça tavsiye etmek yerine Youtube üzerinden bulduğumuz birbirinden güzel ve uzun süreli müzik playlistleri paylaşmak istiyoruz. Sayfada eklediğiniz müzik playlistleri tamamen yabancı şarkılardan oluşmaktadır. Olabildiğince uzun süreli olan playlistleri ekleyerek spor yaparken hiç kesinti olmadan rahatlıkla sporunuzu yapabilir, tamamlayabilirsiniz.

Koşu / Spor yaparken dinlenebilecek şarkılar

Spor yaparken internet bağlantınız yoksa veya iyi değilse maalesef yukarıda eklediğimiz linkler çalışmayacaktır. Bu sebeple Spotify, Itunes ve çeşitli müzik uygulamaları üzerinden spor için şarkı listesi oluşturabilir ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla kaydedebilirsiniz. Bir seferliğine kaydettiğiniz zaman daha sonra internet bağlantınız olmasa dahi bu şarkıları dinleyebilirsiniz. Mobil cihazlarınız, ipod tarzı cihazlarınızda hafıza konusunu da unutmadan şarkıları indirebilirsiniz.

Internet bağlantısı sorununuz yoksa eğer yukarıdaki müzik listelerimiz dışında Spotify, Itunes, Soundhound, Shazam vb. uygulamalar üzerinden istediğiniz zaman spor için uygun şarkılar bulabilir ve dinleyebilirsiniz. Müzik listesi için arama yaparken “Motivation Music” veya “Workout Music” şeklinde arama yaparsanız spor için uygun birbirinden iyi yüzlerce şarkı listesi bulabilirsiniz.

* Yukarıdaki müzik playlistlerden herhangi birinde eğer sorun görürseniz lütfen sayfamızdaki yorum veya iletişim kısmından bizlere iletin hemen güncelleyelim.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri Youtube üzerinden yayınlanmaktadır. Tek tıkla kolayca dinleyebileceğiniz müzik playlistleri sitemiz üzerinden maalesef indirme imkanı bulunmamaktadır. Fakat Arama motoru üzerinden Youtube video indir tarzı sitelerden video linkini yazarak rahatlıkla indirebilirsiniz. Bunun dışında mobil cihazlardaki popüler müzik uygulamalarında “Motivation Music” veya “Workout Music” tarzı anahtar kelimelerle arama yaparak güncel müzik playlistlere ulaşabilirsiniz.