Aşk FM Top 10 müzik listesi Mayıs 2020

Aşk FM Top 10 müzik listesi Mayıs 2020

Türkiye’nin Yeni Aşkı sloganıyla Ankara’dan yayın yapan Aşk FM’da en çok çalan şarkıları Aşk FM Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Aşk FM şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Aşk FM dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Aşk FM şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.
Aşk FM Top 10 Listesi Mayıs 2020

1. Müslüm Gürses – Unutamadım
2. Ferdi Tayfur – Hatıran Yeter
3. Kamuran Akkor – Sev Yeter
4. Cengiz Kurtoğlu – Resmini Öptümde Yattım
5. Gökhan Doğanay – Düştüm Dara Beladayım
6. Bergen – Yıllar Affetmez
7. Orhan Gencebay – Akşam Güneşi
8. İbrahim Tatlıses – Nasıl İsyan Etmem
9. Gökhan Güney – Aramızda Dağlar Mı Var ?
10. Hacı Koca – Hadi Çık Gel

Aşk FM Frekans Bilgileri ve Dinleme Linkleri

Programcılar

  • ALEMCİ
  • CEM KOYUNCU
  • BABALAR RESİTALİ
  • NURCAN – YARIM ELMA
  • SEMA – SEMA İLE RENGARENK
  • ESRARLI ADAM
  • GÜL – AŞKIN GÜLÜ
  • DJ SUSKUN
  • Sinan SURUÇ

Aşk FM Radyo web sitesinde yer alan Hakkında yazısı

1994 yılından bu yana FM 102.1 frekansından başka bir adla yayın yapmakta olan radyomuz, 2001 yılında ASY Medya Grup ailesine katıldı… Tüm İç Anadolu Bölgesi’ni içeren yayın ağıyla beraber internet üzerinden dünyanın her yerindeki dinleyicilerine ulaşmaktadır.

Yayın tarzımız halkın geniş bir kesimine hitap eden Arabesk ve Fantezi müzik. Arabeskin altın örnekleri, Fantezi müziğin en hit parçaları ve yer yer oyun havaları ile hem kentsel alanlara hen de kırsal kesime hitap eden radyomuz, tarzında eski ve yeni en kaliteli şarkı ve türkülerle dinleyicilerini kucaklıyor.

Yayın ilkemiz: Seste ve Müzikte kalite ve düzgün Türkçe.

Kısacası: AŞK FM, YENİ AŞKINIZ

* Aşk FM listesi gibi müziklist sitemizde onlarca Top 10 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* Aşk FM hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Aşk FM resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.