Fizy Top 100

Fizy Top 100

Müzik dinlemenin en hızlı ve en kolay yolu sloganıyla yayın yapan Fizy’de en çok dinlenen şarkıları bu sayfamızdaki Fizy Top 100 listesi ile kolayca öğrenebilirsiniz. Fizy Top 100 listesi Fizy’nin website ve uygulamalarından en çok dinlenen şarkılardan oluşmakta olup, türkçe ve yabancı karışık bir biçimde yer almaktadır.

Fizy, Türkiye merkezli bir müzik portal servisidir. Fizy, Turkcell tarafından geliştirilmektedir. Ayrıca 2012’den itibaren sadece Türkiye’deki kullanıcılara açıktır. Fizy’ye üye olarak dilediğiniz yerden müzik keyfini yaşayabilirsiniz.

Müziklist sitemizde Fizy Top 100 listesi gibi ayrıca birçok farklı müzik uygulamasının top müzik listeleri yer almaktadır. Bu listelere müzik top 100 linkinden kolayca ulaşabilirsiniz.
Fizy Top 100 Listesi

BİLGİLENDİRME:
Fizy platformu 2018 yılında yenilenmiş olup artık web sitesinde herhangi bir liste veya en çok dinlenenler listesini paylaşmamaktadır. Bu sebeple artık bu sayfada içerik eklenmeyecektir. Maalesef yüzlerce radyo ve müzik platformu arasından en çok dinlenenler, indirilenler listesini göstermeyen tek sitedir.

Fizy dinle

  • Fizy resmi web sitesinden
  • Mobilden; Android, iOS vs. uygulamalar üzerinden
  • Fizy uygulaması Spotify gibi belli bir ücret karşılığında hizmet vermektedir.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.