ilaç gibi radyo top 10 müzik listesi Mayıs 2020

ilaç gibi radyo top 10 müzik listesi Mayıs 2020

Van bölgesinin tek dijital radyosu sloganıyla Van’dan yayın yapan ilaç Gibi Radyo’da en çok çalan şarkıları ilaç gibi radyo top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel ilaç gibi radyo şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle İlaç Gibi Radyo dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel İlaç Gibi Radyo şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.
ilaç Gibi Radyo Top 10 Listesi Mayıs 2020

1. ÇAĞATAY AKMAN – BİZİM HİKAYEMİZ
2. ALEYNA TİLKİ – SEN OLSAN BARİ
3. BURAK KİNG – KOŞTUM HEKİME
4. ÖMER FARUK BOSTAN – ERİK DALI
5. TARKAN – YOLLA
6. BENGÜ – SANKİ
7. BAHADIR TATLIÖZ – TAKVİM
8. LUİS FONSİ – DESPACITO
9. OĞUZHAN KOÇ – VERMEM SENİ ELLERE
10. ÇAĞATAY AKMAN – GECE GÖLGENİN RAHATINA BAK

* ilaç Gibi Radyo sitesinde güncel liste bulunmamaktadır.

ilaç Gibi Radyo Frekans Bilgileri ve Dinleme Linkleri

Programcılar

  • Baki KARACA
  • Baş Belası Faruk
  • Emre YAŞAR
  • Eren Baştuhan
  • Esra YAVUZER
  • Gönül Dostu Memet
  • Radyasyon
  • Rüzgar Yayında
  • Sinan SURUÇ

ilaç Gibi Radyo web sitesinde yer alan Hakkında yazısı

Radyomuz 1994 yılında Van’a bağlı Erciş ilçesinde 6112 sayılı yasanın geçici 4. maddesine uygun şekilde kurulmuş olup R3(Yerel yayın) lisansına sahip ve 20 yılı aşkın süredir doğru, ilkeli ve tarafısız yayınlarıyla sürekli dinleyicisinin sesi ve kulağı olmuştur. Bölgede karasal ortamdan en çok yayın alanına sahip olan ilaç Fm, Van Merkezden 89.0 MHz. Van’ın en büyük ilçesi olan Erciş den ise 102.0 MHz. frekansından dinlenebilmekte.Yayınlarımızı ağırlıklı olarak Arabesk, fantazi müziğinin en seçkin şarkıları yanı sıra Halk ve Özgün müziğininde en güzel ezgileriyle şekillendirmekteyiz. Yine yerel ve bölgesel gündemi yakından takip eden radyomuz yayıncıları öne çıkan haber ve gündem yaratan tartışmalı haber proğramlarınıda içermektedir. Radyomuz sadece bir müzik kutusundan ibaret olmayıp genel kültür, spor, sağlık, haber gibi programlarada yer vermektedir.

İlaç Fm; dinleyicinin bıkmadan, usanmadan keyifle dinlediği Van ve bölgesinin tek Dijital radyo istasyonudur.

* ilaç Gibi Radyo listesi gibi müziklist sitemizde onlarca Top 10 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* ilaç Gibi Radyo hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için ilaç Gibi Radyo resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.