Izmir Metropol FM Top 10 Listesi

Izmir Metropol FM Top 10 Listesi

Türkçe popüler müzikler ile 7/24 hareketli bir yayın akışına sahip olan İzmir Metropol FM’de en çok çalan şarkıları izmir Metropol FM Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel İzmir Metropol FM şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle İzmir Metropol FM dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel İzmir Metropol FM şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.

Izmir Metropol FM Top 10 Listesi Kasım 2017

01. Cem Belevi – Aç Kollarını – Dinle
02. Gülben Ergen – Esasen – Dinle
03. Banu Parlak – Yana Yana – Dinle
04. Burcu Güneş – Darmaduman
05. Aydın Kurtoğlu – Tüh Tüh
06. Tarkan – Yolla
07. Sinan Akçıl feat Serdar Ortaç – Yüzyılın Aşkı
08. Yaşar – Nara
09. İlyas Yalçıntaş – Gel Be Gökyüzüm
10. Bengü – Kuzum

İzmir Metropol FM programları

  • %100 Hit Müzik
  • Top Türkçe Top
  • Berkay On-Air
  • Metropol Top 20
  • Metro Mix Party
  • Joy Off Weekend

İzmir Metropol FM dinle

İzmir Metropol FM dinlemek isteyenler İzmir Metropol FM’in resmi web sitesinden, Android/IOS ve Smarttv uygulamalası üzerinden radyoyu kolayca dinleyebilmektedir. İzmir Metropol FM daha önce Ege bölgesinde 103.7 frekansında yayın yapmaktaydı fakat şimdilik sadece bellirtiğimiz seçenekler üzerinden dinlenebilmektedir.

* İzmir Metropol FM Top 10 listesi gibi müziklist sitemizde onlarca Top 10 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* İzmir Metropol FM hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için İzmir Metropol FM resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıların sadece ilk 3 sıradakini youtube üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun dışındaki şarkıları telif sebebiyle dinleyebilme, indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.