Izmir Metropol FM Top 10 müzik listesi Ağustos 2020

Izmir Metropol FM Top 10 müzik listesi Ağustos 2020

Türkçe popüler müzikler ile 7/24 hareketli bir yayın akışına sahip olan İzmir Metropol FM’de en çok çalan şarkıları Izmir Metropol FM Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel İzmir Metropol FM şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle İzmir Metropol FM dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel İzmir Metropol FM şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.
Izmir Metropol FM Top 10 Listesi Ağustos 2020

01. Yalın – Ya Sabır
02. Aynur Aydın & Damla Yıldız – Yağdır
03. Tuğba Yurt – Taş Yürek
04. Özgün – Mahzen
05. Gökhan Özen – Firardayım
06. Murat Boz – Can Kenarım
07. Ziynet Sali & Bilal Sonses – Yara
08. Hande Ünsal – İyi Misin?
09. Kalben – Kasımpatılar
10. İrem Derici – Dudak Payı

İzmir Metropol FM programları

  • %100 Hit Müzik
  • Top Türkçe Top
  • Berkay On-Air
  • Metropol Top 20
  • Metro Mix Party
  • Joy Off Weekend

İzmir Metropol FM dinle

İzmir Metropol FM dinlemek isteyenler İzmir Metropol FM’in resmi web sitesinden, Android/IOS ve Smarttv uygulaması üzerinden radyoyu kolayca dinleyebilmektedir. İzmir Metropol FM daha önce Ege bölgesinde 103.7 frekansında yayın yapmaktaydı fakat şimdilik sadece belirttiğimiz seçenekler üzerinden dinlenebilmektedir.

İzmir Metropol FM web sitesindeki hakkında yazısı

İzmir‘in unutulmayan radyolarından İzmir Metropol Fm 2004 yılından 2008 yılına kadar karışık yayın türü ile yayınlarına devam etmiştir. Ocak 2008 tarihinde şirket değişikliğine giden Metropol Fm aynı zamanda yayın türünü de değiştirmiştir.

Türkçe Popüler Müzikler ile 7/24 hareketli bir yayın akışına sahip olan Metropol Fm Ege Bölgesinde 103.7 Mhz Frekansından yayın yapmaktaydı. Fakat şimdilik sadece Resmi web sitesi, Android, AppStore uygulamaları ve SmartTv uygulaması aracılığı ile sesini duyurmaktadır.

* Izmir Metropol FM Top 10 listesi gibi Müziklist sitemizde onlarca Top 10 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* İzmir Metropol FM hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için İzmir Metropol FM resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.