Joy Türk Akustik Top 20 müzik listesi Mayıs 2020

Joy Türk Akustik Top 20 müzik listesi Mayıs 2020

Türkiye’nin en sevilen yerli Akustik performanslarla JoyTurk Akustik’te en çok çalan şarkıları Joy Türk Akustik Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Joy Türk Akustik şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Joy Türk Akustik dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo ve tv müzik kanallarını uzun süre dinledikten sonra bazen bir şarkının daha yalın halini dinlemek çok güzel hissetirebiliyor. Özellikle sizin için anlamı olan şarkılar olduğunda akustik performanslar çok özel olabilmektedir. Konsere veya canlı performanslara gidecek vakit ve imkanı olmayanlar için Joy Türk Akustik dinlemek çok iyi bir tercih olabilir.

Birbirinden güzel JoyTurk Akustik şarkıları aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.
Joy Türk Akustik Top 20 Listesi Mayıs 2020

1. Gökhan Türkmen – Aşk Lazım
2. Mehmet Erdem – Yalan
3. Model – Makyaj
4. Kolpa – Nasıl Öğrendin Unutmayı
5. Bengü – Yaralı
6. Gökhan Tepe – Üç Kelime
7. Gripin – Aşk Nereden Nereye
8. Ziynet Sali – Ağlama Annem
9. Özgün – Dur Gitme
10. Emre Kaya – Teşekkür Ederim
11. Sıla – Gözlerine Teslimim
12. Seksendört – Dokunma
13. Gece – Bu Son Olsun
14. Onur Mete – Bu Aşktan Gidiyorum
15. Manga – Hayat Bu İşte
16. Mehmet Erdem – Herkes Aynı Hayatta
17. Yonca Lodi – Sana Birşey Olmasın
18. Ogün Sanlısoy – Saydım
19. Fettah Can – Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim
20. Yeni Türkü – Deliler

* Karnaval sitesinde müzik listesi güncel olmadığından eski liste yayınlanmaktadır.

Joy Türk Akustik programları

  • Akustik Hafta Sonu
  • Akşam Keyfi
  • Günaydın
  • En Güzel Gece
  • Öğle Keyfi
  • Günaydın Hafta Sonu
  • Akustik Hits
  • JoyTurk Akustik

Joy Türk Akustik frekans ve dinleme linkleri

JoyTurk Akustik radyosu şimdilik için sadece Karnaval internet sitesinde ve Karnaval mobil uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir.

* JoyTurk Akustik hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için JoyTurk Akustik Karnaval sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.