Kolej FM Top 10 müzik listesi Ağustos 2020

Kolej FM Top 10 müzik listesi Ağustos 2020

Kentin En Farklı Radyosu sloganıyla yayın yapan Kolej FM’de en çok çalan şarkıları Kolej FM Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Kolej FM şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Kolej FM dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Kolej FM, 1994 yılından bu yana yayın hayatına devam etmektedir. Türkçe ve yabancı pop müzik şarkılarına yayınlarında yer veren radyo kanalı, siyasetten uzak yayın tarzını benimsemiştir. Kayseri Merkez ,Hisarcık, Talas, Erciyes Dağı, Erkilet, İncesu, Bünyan, Gesi, Hacılar, Himmetdede, Kalaba ve Nevşehir ilçelerinde yayınları 96.9 frekansından dinlenebilmektedir.

Birbirinden güzel Kolej FM Top 10 şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.
Kolej FM Top 10 Listesi Ağustos 2020

1. Buray – İstersen
2. Gülşen – Dan Dan
3. Merve Özbey – Yaş Hikayesi
4. İrem Derici – Aşk Eşittir Biz
5. Gülben Ergen – Kalbimi Koydum
6. Emre Kaya – Yapboz
7. Berkay – Sen Varsın
8. Ziynet Sali – Dağınık Yatak
9. Güliz Ayla – Bahsetmem Lazım
10. Mabel Matiz – Bir Hadise Var

Ses FM programları

  • Gül Güne Gülle
  • Şirin Şahin Karnaval
  • Maksat Muhabbet
  • Emrah’la Gayri Ciddi

Kolej FM Frekansları

  • Kayseri – 96.9

Kolej FM Dinle

  • Online olarak Kolej FM resmi websitesinden dinleyebilirsiniz.
  • Android uygulaması üzerinden dinleyebilirsiniz

Koley FM Hakkında

Kolej Fm, radyoculukta önemli bir yer teşkil eden RATEM-RADYO TELEVİZYON YAYINCILARI üyesidir.
Müzik ve medya sektörüne dair pek çok haber içerinin de yayın akışında yer aldığı radyo kanalında dinleyicilere müzik dünyasından haberler veriliyor. En son çıkan müzik albümleri, en yeni video klipler, sanatçılara dair biyografik yazılar radyo kanalının internet sitesinde ziyaretçilere ve dinleyenlere özgün ve güncel içerikler sunuyor.

Türkiye’ nin en hit parçalarının çalındığı radyo kanalında, müziğin ritmi Top 10 listesi ile dakika dakika tutuluyor. Sosyal medya mecrası Twitter vesilesiyle de dinleyiciler ile sıkı bir etkileşime gidiliyor. Dinleyicilerin online olarak şarkı isteği yapabilecekleri bu platform ile radyo dinleyicilerini önemsediğini gösteriyor.

Her zaman öğrenmeye, varlığını güçlendirmeye gayret ettiğini belirten Kolej Fm rakiplerinden, çevresinde, dinleyenlerinden beslendiğini altın kurallar listesinde geliyor.
Dinleyicilerine bu denli saygılı ve dinleyenlerini bu denli yüceltici bu kanalı dilediğiniz an erişebilir, kesintisiz müzik keyfine varabilirsiniz. Kayseri’nin bu seçkin radyosunu online dinleme olanağı ile dinlemek için sitemizi takip edebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

* Kolej FM hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Kolej FM resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.