Radyo Mavi Top 10 müzik listesi Ağustos 2020

Radyo Mavi Top 10 müzik listesi Ağustos 2020

Tüm zamanların en iyileri sloganıyla yayın yapan Radyo Mavi’de en çok çalan şarkıları Radyo Mavi Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Mavi şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Mavi dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

2001 yılından bu yana FM 101.9 frekansından yayın yapmakta olan radyomuz, Gebze, Yalova, Karamürsel, Gölcük, İstanbul Anadolu yakası Kartal’a kadar olan yayın ayağıyla beraber internet üzerinden dünyanın her yerinde ki dinleyicilere ulaşmaktadır. Yayın tarzımız halkın geniş bir kesimine hitap eden Arabesk, Fantezi ve Türk Halk müziğiyle vakit geçirmek isteyen herkesin kulağı bizde…

Arabesk’ in altın örnekleri, Fantezi müziğin en hit parçaları, Türk halk müziğinin Anadolu’daki motifleri ve yer yer oyun havları ile hem kentsel alanlara hem de kırsal kesime hitap eden radyomuz, tarzında eski, en yeni, en kaliteli şarkı ve türkülerle dinleyicilerini kucaklıyor. Radyo Mavi yapılan araştırmalarda Kocaeli’ de en çok dinlenen radyo olma başarısını dinleyicilerle arasındaki sıkı bağa borçludur.

Birbirinden güzel Radyo Mavi Top 10 şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo Mavi Top 10 Listesi Ağustos 2020

1. KORAY AVCI – YAKARIM GECELER
2. AKIN – ANLATAMIYORUM
3. SERKAN KAYA – KARA GÖZLÜM
4. ALİŞAN – ZOR SENSİZ
5. BERDAN MARDİNİ – DÜNYA
6. MURAT KURŞUN – ADANA KÖPRÜ BAŞI
7. YUDUM – ŞANSIMA
8. SEDA SAYAN – TABİ TABİ
9. FERMAN TOPRAK – HAYDİ SÖYLE
10. CEYLAN – KARAKIZ KURBANIN OLİM

Radyo Mavi programları

  • FUNDA ile SABAH GÜNEŞİ
  • ITIR ‘ LA NAZAR BONCUĞU
  • DİLARA ile AŞKA MUHABBET
  • BAHAR’LA SEVDALI ŞARKILAR
  • SEVGİ İLE SEVGİ SELİ
  • AYSUN
  • KADİR’LE DERDE NİSPET

Radyo Mavi Frekansları

  • Kocaeli – 101.9

Ses FM Dinle

  • Online olarak Radyo Mavi resmi websitesinden dinleyebilirsiniz.
  • Android ve IOS uygulaması üzerinden dinleyebilirsiniz

* Radyo Mavi hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Mavi resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.