Radyo On Top 10 müzik listesi Mayıs 2020

Radyo On Top 10 müzik listesi Mayıs 2020

ON’a Kulak verin ON’dan kopamayacaksınız sloganıyla Ankara’dan yayın yapan Radyo On’da en çok çalan şarkıları Radyo On Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo On şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo On dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo On şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo On Top 10 Listesi Mayıs 2020

1. Ferhat Göçer – Reva
2. Simge – Öpücem
3. Tarkan – Kedi Gibi
4. Gülben Ergen – İnfilak
5. Mabel Matiz – Şarmaşık
6. Buray – Aşk Bitsin
7. Rafet El – Derya – Unuturum Elbet
8. Emir – N’aptın
9. Nazan Öncel & Sıla – Beni Hatırla
10. Emrah Kar – Demet Akalın – İntikam

Radyo On dinle

  • Ankara – 100.7
  • Radyo On resmi web sitesi üzerinden
  • Mobil uygulamalar üzerinden

Radyo On sitesinde yer alan hakkında yazısı

993’ten bu yana Ankara’lıların kulağındaki ses olmaya devam ediyoruz. Dinleyicilerimize daima en yeniyi ve en kaliteliyi vermeyi ilke edinerek, sıcak, neşeli, seviyeli bir frekans arayan ve müzikle vakit geçirmek isteyen herkesin kulağı bizde…

Dijital tabanlı son sistem cihazlar, bilgisayar destekli yayınımız ve vericilerden kulaklara ulaşan en kaliteli titreşimlerle, başkentteki müzik keyfini biz yaşatıyoruz…

Ankara ve çevresinde yıllardır en fazla dinlenen radyo olmanın ayrıcalığını Radyo On olarak sunduğumuz yayın politikasina ve dinleyicilerimizin beğeni ve eleştirilerine kulak kabartmamıza borçlu olduğumuzun bilincindeyiz…

* Radyo On Top 10 listesi gibi müziklist sitemizde onlarca Top 10 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* Radyo On hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo On resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.