Radyo Ritim Top 20 müzik listesi Mayıs 2020

Radyo Ritim Top 20 müzik listesi Mayıs 2020

Şehrin yeni ritmi ile bölgesel yayın yapan Radyo Ritim’de en çok çalan şarkıları Radyo Ritim Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Ritim şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Ritim izlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Ritim şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.

Radyo Ritim, Şehrin yeni ritmi sloganı ile İstanbul ve çevresinde karasal yayınları canlı ve kesintisiz olarak dinlenebilmektedir. Gençliğin dinamizminden güç alan enerjik ekibi ile radyo anlayışını, müzik kutusu olmaktan çıkarıp yaşayan, konuşan bir hale getirmeyi hedeflemektedir.
Radyo Ritim Top 20 Listesi Mayıs 2020

1. Aylin Coşkun – Sinsirella
2. Derya Uluğ – Ne Münasebet
3. İlyas Yalçıntaş – Yağmur
4. Mabel Matiz – Ya Bu İşler Ne
5. Aynur Aydın – Bana Aşk Ver
6. Manuş Baba – Eteği Belinde
7. Ersay Üner – İki Aşık
8. Buray – Sahiden
9. Betül Demir – Meşgul
10. Tarkan – Beni Çok Sev
11. Hande Yener – Vay
12. Ziynet Sali – Ağlar mıyım Ağlamam
13. Tuğba Yurt – İnceden İnceden
14. Hadise – Sıfır Tolerans
15. Simge Sağın – Üzülmedin mi
16. Eypio – Gömün Beni Çukura
17. Demet Akalın – 50 Cevapsız Arama
18. Derya Uluğ – Nabız 180
19. Aleyna Tilki – Sen Olsan Bari
20. Edis – Çok Çok

* Radyo Ritim web sitesinde güncel liste bulunmamaktadır.

Radyo Ritim programları

 • Rana ile Hayatın Ritmi
 • Şeker Cadı Nilüfer
 • Camianın Üvey Evladı
 • Burcu ile Acı Kahve
 • İşe Yaramaz Show
 • Büşra Kosif
 • Unutulmayan Melodiler
 • Saklı Düşler
 • Zafer Erişen ile Midnight Mix
 • Rana ile Hayatın Ritmi
 • Görkem Tezer ile Top 20
 • Enes Özdemir İle Sosyal Gündem

Radyo Ritim frekansları

 • İstanbul – 103.8

Radyo Ritim dinle

Radyo Ritim‘i resmi web sitesinden, Android ve İOS uygulamasından, Smart tv üzerinden ve çeşitli radyo dinleme sitelerinden kolayca dinleyebilirsiniz.

Radyo Ritim web sitesindeki hakkında yazısı

Mediaela Group; 22 yıllık müzik yayıncılığı ve yapımcılığı geçmişi ve knowhow’ile ülkemizde bu alanda uzmanlığımızı kanıtlamış ve ilk özel radyoları kuran kişilerden oluşan bir ekidir. 103.8 radyo ritimin sahibi ve dijital platformda içerik bazlı, mobil öncelikli, teknoloji odaklı bir medya grubudur.

* Radyo Ritim Top 20 listesi gibi müziklist sitemizde onlarca Top 20 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* Radyo Ritim hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Ritim resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.