Radyo Ritm Top 20 müzik listesi Mayıs 2020

Radyo Ritm Top 20 müzik listesi Mayıs 2020

Erzurum’un sesi sloganıyla yayın yapan Radyo Ritm’de en çok çalan şarkıları Radyo Ritm Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Ritm şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Ritm dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Güzel yurdumuzun sayılı büyük şehirlerinden olan Erzurum’da;1992’den bu yana, FM 88,8 frekansından 24 Saat kesintisiz yayın yapan Radyo Ritm, “Güvenilir Haber, Kaliteli Müzik, Etkili Reklam” sloganını kendisine ilke edinmiştir. Yüz binlerce dinleyici; Radyo Ritm ’in kaliteli müzikleriyle eğleniyor, doğru haberleriyle bilgileniyor. Üretici ve satıcılar da; reklâmları konusunda, Radyo Ritm ’in “Deneyimli Reklâm Kadrosu”‘na güveniyor. Çünkü Radyo Ritm; reklâm uygulamasının stratejide öngörülen hedefe ancak doğru bir ekip ve doğru bir zamanlama ile ulaşabileceğine inandı. Reklâmcılığın bir tanıtım, iletişim, pazarlama ve satış hedefine yönelik olduğunu bildiği gibi, reklâm verene imaj ve prestij kazandırdığını da unutmadı.

Radyo Ritmin yayın çizgisini, reklâm satış hedefini bilen Erzurumlu reklâm verenin yanı sıra, Erzurum dışından da birçok seçkin firma ve reklâm ajansı, hedef kitleye hesaplı ve en kısa yoldan ulaştı. Firmaların ulusal kampanya planlamasında, hedef kitleye ulaşmasını engelleyen stratejik hatalara düşmemesi için, pilot bölge seçilen illerde uygulanan yerel kampanyalar daha çok başarıya ulaşmaktadır.

Bulunduğu ilin sosyo-ekonomik yapısını iyi bilen Radyo Ritm, bölgeye ait özellikleri de dikkate alarak, daha geniş hedef kitleye ulaşmış… Ve reklâm verenlerin satış grafiğinde gözle görülür artışlar sağlamıştır. Ticari bir zihniyetle düşünülürse; daha fazla kişiye ulaşılabilen, bir grubun, bir cemaatin, ya da bir siyasi organizasyonun himayesine girmeden halkının tümünü ayrım gözetmeden kucaklayan,“KALİTELİ” bir “RADYO Ritm”, sizi daha “İyi” tanıtır…

Birbirinden güzel Radyo Ritm Top 20 şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo Ritm Top 20 Listesi Mayıs 2020

1. Müslüm Gürses feat. Rubato – İsyankar
2. Derya Uluğ – Canavar
3. TARKAN – Cuppa
4. Yalın – Tatlıyla Balla
5. Buray – Kimsenin Suçu Yok
6. Aydın Kurtoğlu – Yak
7. Ozan Doğulu feat. Ziynet Sali – Yağmur
8. Emirhan Cengiz feat. Betül Demir – Hacıyatmaz
9. Gülben Ergen – Panda
10. Emre Kaya – Dın Dın
11. Ayla Celik – Altın Sarısı
12. Serkan Kaya Ft. Silva Gunbardhi Ft. Dafi – Bebeğim ( Official Audio )
13. Mümin Sarıkaya – Ben Yoruldum Hayat (Official Video)
14. İrem Derici – Gizli Sevda (Boran ALTUN Remix)
15. Ece Seçkin – Adeyyo
16. ilahi Adalet – Demet Akalin
17. Gülden Mutlu – Yatsın Yanıma
18. Sinan Akçıl – Tabi Tabi
19. Gökçe – Çık Hayatımdan
20. Berksan – Duman

* Radyo Ritm sitesinde güncel liste bulunmamaktadır.

Radyo Ritm programları

  • Gül İle Gül Güne
  • Şirin Şahin
  • Haber
  • Murat Akgün ile Sabah Kahvesi

Radyo Ritm Frekansları

  • Erzurum – 88,8 Mhz

Radyo Ritm Dinle

  • Online olarak Radyo Ritm resmi websitesinden dinleyebilirsiniz.

* Radyo Ritm hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Ritm resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.