Radyo Seyhan Top 10 Listesi

Radyo Seyhan Top 10 Listesi

Adana ve bölgenin en çok dinlenen bölgesel radyosu Radyo Seyhan’da en çok çalan şarkıları Radyo Seyhan Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Seyhan şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Seyhan izlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Seyhan şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.

Radyo Seyhan Top 10 Listesi Kasım 2017

1. Demet Akalın – Ah Ulan Sevda – Dinle
2. Ferhat Göçer – Aşkın Mevsimi Olmaz ki – Dinle
3. Harun Kolçak feat Gökhan Türkmen – Yanımda Kal – Dinle
4. Mustafa Ceceli Ft. İrem Derici – Kıymetlim
5. Kolpa & İskender Paydaş – Tasma
6. Murat Boz – Adını Bilen Yazsın
7. Gökhan Özen – Korkak
8. Hande Yener – Emrine Amade
9. Murat Dalkılıç – Soktuğun Duruma Bak
10. Bilge Nihan Ft. Bahadır Tatlıöz – Net

Radyo Seyhan programları

Radyo Seyhan resmi websitesinde şimdilik programlar ile ilgili yeterli bilgi bulunmadığından dolayı bu alan boş bırakılmıştır.

Radyo Seyhan frekansları

  • Adana – 103.3
  • Osmaniye – 100.3
  • Mersin – 92.9

Radyo Seyhan dinle

Radyo Seyhan’ı resmi web sitesinden, android ve ios uygulamasından ve çeşitli radyo dinleme sitelerinden kolayca dinleyebilirsiniz.

* Radyo Seyhan Top 10 listesi gibi müziklist sitemizde onlarca Top 10 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* Radyo Seyhan hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Seyhan resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıların sadece ilk 3 sıradakini youtube üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun dışındaki şarkıları telif sebebiyle dinleyebilme, indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.