Radyo Şirin Top 10 müzik listesi Ağustos 2020

Radyo Şirin Top 10 müzik listesi Ağustos 2020

Türk Pop ve Türk Halk Müziği yayını yapan Radyo Şirin’de en çok çalan şarkıları Radyo Şirin Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Şirin şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Şirin dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo Şirin, Kocaeli İzmit merkezli yayın yapan yerel radyo istasyonudur. Fm bandı 95.7 Frekanslarından yayın yapmakta olan Radyo Şirin, Kocaeli ilinde demokratik ve çağdaş bir çerçevede yayınlarını sürdürmektedir. Yayın alanı tüm Kocaeli ilini kapsamakta olup ayrıca, Düzce, Bolu, Sakarya, Sapanca, Hendek ve Gebze den de kısmen dinlenebilmektedir. Radyo Şirin, yayınlarında Türkçe’nin düzgün kullanılmasını kendine ilke edinmiştir. Radyo oluşturduğu iddialı müzik arşivi ile Türkçe pop müzik ağırlıklı yayınlar yapmaktadır. Radyo Şirin yayınlarını resmi web sitesi ve akıllı telefon uygulamaları ayrıca online radyo dinleme sitelerinden dünyada internetin olduğu her yerden 7/24 kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Şirin Top 10 şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo Şirin Top 10 Listesi Ağustos 2020

1. BURAY – TAC MAHAL
2. EMIR CAN IGREK – NALAN
3. ECE SEÇKIN – GEÇMIS ZAMAN
4. IRMAK ARICI – MEVZUM DER?N
5. MUSTAFA CECELI – BEDEL
6. AYLA ÇELIK – DAHA BI ASIK
7. GRIPIN – ELINI KORKAK ALISTIRMA
8. MERVE ÖZBEY – YARAMIZDA KALSIN
9. JEHAN BARBUR – KUSURA BAKMASINLAR
10. ZAKKUM – BILEMEDIM

Radyo Şirin Frekansları

  • Kocaeli – 95.7
  • Düzce – 95.7
  • Bolu – 95.7
  • Kocaeli – 95.7

Radyo Şirin Dinle

  • Online olarak Radyo Şirin resmi websitesinden dinleyebilirsiniz.

* Radyo Şirin hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Şirin resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.