Radyo Turkuvaz Top 20 Listesi

Radyo Turkuvaz Top 20 Listesi

Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz’da en çok çalan şarkıları Radyo Turkuvaz Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Turkuvaz dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

Radyo Turkuvaz Top 20 Listesi Ekim 2017

1. DEMET AKALIN – KULÜP – Dinle
2. ALEYNA TİLKİ – SEN OLSAN BARİ – Dinle
3. GÖKHAN YÜREĞİ – SEN MAŞALLAH – Dinle
4. TARKAN – YOLLA
5. HANDE YENER – BAKICAZ ARTIK
6. GÜLŞEN – BÜYÜK HATIRIN VAR
7. SEZEN AKSU – İHANETTEN GERİ KALAN
8. MURAT BOZ – YANA DÖNE
9. EDİS – ÇOK ÇOK
10. BENGÜ – KUZUM
11. TARKAN – BENİ ÇOK SEV
12. MABEL MATİZ – YA BU İŞLER NE
13. TAN TAŞÇI – ONA SÖYLE
14. BETÜL DEMİR – KARABATAK
15. CEM BELEVİ – AÇ KOLLARINI
16. BURAY – SENİ SEVMİYORUM ARTIK
17. SEZEN AKSU – MANİFESTO
18. MERVE ÖZBEY – BOYNUMUN BORCU
19. AYŞE HATUN ÖNAL – OLAY
20. FERMAN AKGÜL – YÜRÜYORUM İÇİMDE

Radyo Turkuvaz programları

  • Turkuvaz Sabah
  • Hayatın Ritmi
  • Çay Saati
  • Turkuvaz Hit
  • Medcezir

* Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz’ın frekansında şuanda Turkuvaz Medya Grubu’nun başka bir radyosu yayın yapmaktadır. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Radyo Turkuvaz hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Turkuvaz resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıların sadece ilk 3 sıradakini youtube üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun dışındaki şarkıları telif sebebiyle dinleyebilme, indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.