Radyo Turkuvaz Top 20 müzik listesi Mayıs 2020

Radyo Turkuvaz Top 20 müzik listesi Mayıs 2020

Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz’da en çok çalan şarkıları Radyo Turkuvaz Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Turkuvaz dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo Turkuvaz Top 20 Listesi Mayıs 2020

1. OĞUZHAN KOÇ – HESABIMA YAZIYOR
2. BERKAY – İKİ HECE
3. REYNMEN – LEILA
4. SEZEN AKSU – BEN DE YOLUMA GİDERİM
5. IRMAK ARICI – MEVZUM DERİN
6. EMİR CAN İĞREK – NALAN
7. GÖKSEL – BEN FENA AŞIĞIM
8. İLYAS YALÇINTAŞ – OLUR OLUR
9. ZİYNET SALİ – ÖMRÜM
10. MUSTAFA SANDAL & ZEYNEP BASTIK – MOD
11. MİTHAT KÖRLER – SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM
12. ERSAY ÜNER – GÜM
13. YALIN – İSTANBUL
14. HANDE ÜNSAL – DAHA İYİ
15. SONER SARIKABADAYI – ÖLÜMÜNE
16. ÖZGÜN – MAHZEN
17. NÜKHET DURU & SILA – YARALIM
18. GÜLBEN ERGEN – BU BENİM HAYATIM
19. MURAT BOZ – CAN KENARIM
20. BURAY – KIŞ BAHÇELERİ

* Listedeki şarkıları Youtube, Spotify vb. müzik platformlarından dinleyebilirsiniz.

Radyo Turkuvaz programları

  • Turkuvaz Sabah
  • Hayatın Ritmi
  • Çay Saati
  • Turkuvaz Hit
  • Medcezir

* Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz’ın frekansında şuanda Turkuvaz Medya Grubu’nun başka bir radyosu yayın yapmaktadır. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Radyo Turkuvaz hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Turkuvaz resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.