Radyo Turkuvaz Top 20 müzik listesi Ağustos 2020

Radyo Turkuvaz Top 20 müzik listesi Ağustos 2020

Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz’da en çok çalan şarkıları Radyo Turkuvaz Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Turkuvaz dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo Turkuvaz Top 20 Listesi Ağustos 2020

1. SEZEN AKSU – BEN DE YOLUMA GİDERİM
2. ZİYNET SALİ – ÖMRÜM
3. BERKAY – İKİ HECE
4. YALIN – YA SABIR
5. AYLA ÇELİK – MECBUR
6. SONER SARIKABADAYI – ÖLÜMÜNE
7. ZEYNEP BASTIK – HER MEVSİM YAZIM
8. FUNDA ARAR – DOLDUR YÜREĞİMİ
9. GÖKHAN ÖZEN – FİRARDAYIM
10. ÖZGÜN – MAHZEN
11. İLYAS YALÇINTAŞ – OLUR OLUR
12. BURAY – KIŞ BAHÇELERİ
13. TUĞBA YURT – TAŞ YÜREK
14. ERSAY ÜNER – GÜM
15. BERKSAN – DARMADUMAN
16. MERVE ÖZBEY – KÜL
17. REYNMEN – LEILA
18. MURAT BOZ – KALBEN
19. GÖKSEL – BEN FENA AŞIĞIM
20. MUSTAFA CECELİ – Kİ SEN

* Listedeki şarkıları Youtube, Spotify vb. müzik platformlarından dinleyebilirsiniz.

Radyo Turkuvaz programları

  • Turkuvaz Sabah
  • Hayatın Ritmi
  • Çay Saati
  • Turkuvaz Hit
  • Medcezir

* Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz’ın frekansında şuanda Turkuvaz Medya Grubu’nun başka bir radyosu yayın yapmaktadır. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Radyo Turkuvaz hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Turkuvaz resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.