Radyo Turkuvaz Top20

Radyo Turkuvaz Top20

Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz’da en çok çalan şarkıları Radyo Turkuvaz Top20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Turkuvaz dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Turkuvaz şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

Radyo Turkuvaz Top20 Listesi Aralık 2017

1. SILA – MUHBİR – Dinle
2. MABEL MATİZ – YA BU İŞLER NE – Dinle
3. ZİYNET SALİ – AĞLAR MIYIM? AĞLAMAM – Dinle
4. TUĞBA YURT – İNCEDEN İNCEDEN
5. ALEYNA TİLKİ – SEN OLSAN BARİ
6. ERDEM KINAY ft. MERVE ÖZBEY – BOYNUMUN BORCU
7. MANUŞ BABA – ETEĞİ BELİNDE
8. DERYA ULUĞ – NABIZ 180
9. HADİSE – SIFIR TOLERANS
10. EMRE AYDIN – BENİ VURUP YERDE BIRAKMA
11. DEMET AKALIN – KULÜP
12. FUNDA ARAR – AŞK OLSUN
13. GÖKHAN YÜREYİ – SEN MAŞALLAH
14. TARKAN – YOLLA
15. İREM DERİCİ – BAZI AŞKLAR YARIM KALMALI
16. HANDE YENER – BAKICAZ ARTIK
17. FERHAT GÖÇER – GÜNAH
18. MURAT DALKILIÇ ft. OĞUZHAN KOÇ – AŞİNAYIZ
19. ÖZGÜR ADIGÜZEL ft. TUĞBA ÖZERK – DERSİMİZ AŞK
20. BETÜL DEMİR – MEŞGUL

Radyo Turkuvaz programları

  • Turkuvaz Sabah
  • Hayatın Ritmi
  • Çay Saati
  • Turkuvaz Hit
  • Medcezir

* Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Radyo Turkuvaz şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz’ın frekansında şuanda Turkuvaz Medya Grubu’nun başka bir radyosu yayın yapmaktadır. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Radyo Turkuvaz hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Turkuvaz resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıların sadece ilk 3 sıradakini youtube üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun dışındaki şarkıları telif sebebiyle dinleyebilme, indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.