Radyo Zeplin Top 20 müzik listesi Ağustos 2019

Radyo Zeplin Top 20 müzik listesi Ağustos 2019

Türkçe ve Yabancı bağımsız müzik severlerin vazgeçilmez radyosu Zeplin’de en çok çalan şarkıları Radyo Zeplin Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Zeplin şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Zeplin dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Zeplin şarkıları aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

Sunny Side up, Zeplin Non-Stop, British Invasion, Over Night, Yalçın Birol’la B!p, Sleep No more gibi keyifli programları yerli ve yabancı bağımsız, indie müzikleri ile Zeplin, gün boyu yanınızda!
* Radyo Zeplin Karnaval Radyolar listesinden kaldırıldığı için güncelleme yapılamamaktadır.

Radyo Zeplin Top 20 Listesi Ağustos 2019

1. Diane Young – Vampire Weekend – Dinle
2. Get Lucky – Daft Punk – Dinle
3. Elizabeth – Güntaç Özdemir – Dinle
4. Rumble and Sway – Jamie N Commons
5. Oyunbozan – Mor ve Ötesi
6. Kestim Öldün – Erkin Gören
7. Che – Sapan
8. Ruh (Bip Akustik) – Rehber
9. Alive – Empire Of The Sun
10. Birkaç Yüz – Marta
11. Edepsiz Komedya – Sakin
12. Rumour – Chloe Howl
13. İnan Bana – Vera
14. Nefret Söylemi – Yok Öyle Kararlı Şeyler
15. Güzel – Mert Tünay
16. Sobe – Peyk
17. Nolur Nolur Nolur – Yasemin Mori
18. Yoldan Geçen Adam – İrem Candar
19. Fret Astaire – San Cisco
20. Yarım – Gece

Radyo Zeplin programları

  • Over Night
  • Yalçın Birol’la B!P
  • Sunny Side Up
  • British Invasion
  • Zeplin Non-Stop
  • Sleep No More

Radyo Zeplin dinle

Radyo Zeplin’i dinlemek için Karnaval’ın IOS ve Androıd uygulamasını yüklemeniz yeterlidir. Karnaval uygulaması üzerinden kolayca Radyo Zeplin’i dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Radyo Zeplin bir Karnaval radyosudur. Karnaval uygulamaları ve Karnaval’ın resmi internet sitesi dışında dinlenilmesi pek mümkün değildir.

* Radyo Zeplin hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Zeplin Karnaval sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.