RetroTurk Top 20 müzik listesi Ağustos 2020

RetroTurk Top 20 müzik listesi Ağustos 2020

60’lar, 70’ler, 80’ler ve 90’ların en iyi Türkçe nostaljik şarkıları dinleyebileceğiniz RetroTurk’te en çok çalan şarkıları RetroTurk Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel RetroTurk şarkılarını artık duymak istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle RetroTurk dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel RetroTurk şarkıları aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.
RetroTurk Top 20 Listesi Ağustos 2020

1. Barış Manço – Hal Hal
2. Erkin Koray – Sevince
3. Ayla Dikmen – Nereye
4. Yeliz – Gönlüm Seninle
5. Bilgen Bengü – Kendine İyi Bak
6. Rana Alagöz – Herşey Bitmedi Bitmez
7. Rüçhan Çamay – Ne Haber
8. Esmeray – Oylum Oylum
9. Yeşim – Aklın Neredeydi
10. İskender Doğan – Kan Ve Gül
11. Sibel Egemen – Yine Yalnızım
12. Nazan Şoray – Hal Hal
13. Nejat Yavaşoğulları – Yalnız Kalma Bu Dünyada
14. Nesrin Sipahi – Arım Balım Peteğim
15. Selçuk Alagöz – Malabadi Köprüsü
16. Ömür Göksel – Seni Tanır Gibiyim
17. İskender Doğan – Dönmeyeceksin
18. Timur Selçuk – Sen Neredesin
19. Aylin Urgal – Sen Yarattın Beni
20. Asu Maralman – Benden Bu Kadar

* Karnaval Retroturk sayfası güncel olmadığından dolayı liste güncel değildir.

RetroTurk programları

  • Hafif Müzik
  • Müzik
  • Annemin Plakları – Çetin Erker

RetroTurk dinle

RetroTurk’ü dinlemek için Karnaval’ın IOS ve Androıd uygulamasını yüklemeniz yeterlidir. Karnaval uygulaması üzerinden kolayca RetroTurk’ü dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

RetroTurk bir Karnaval radyosudur. Karnaval uygulamaları ve Karnaval’ın resmi internet sitesi dışında dinlenilmesi pek mümkün değildir. RetroTurk, Karnaval için oluşturulmuş 60’lar, 70’ler, 80’ler ve 90’ların en iyi Türkçe nostaljik şarkılarını yayınlamaktadır.

* RetroTurk hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için RetroTurk Karnaval sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.