Turkuvaz Romantik Top 10 Listesi

Turkuvaz Romantik Top 10 Listesi

Turkuvaz Medya Grubu’nun radyolarından biri olan Turkuvaz Romantik’te en çok çalan şarkıları Turkuvaz Romantik Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Turkuvaz Romantik şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Turkuvaz Romantik dinlerken aklınızda kalan veya adını öğrenmek istediğiniz şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Turkuvaz Romantik şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.

Turkuvaz Romantik Top 10 Listesi Kasım 2017

1. TARKAN – BENİ ÇOK SEV – Dinle
2. SEZEN AKSU – İHANETTEN GERİ KALAN – Dinle
3. TAN TAŞÇI – ONA SÖYLE – Dinle
4. BURAY – SENİ SEVMİYORUM ARTIK
5. SILA – YAN BENİMLE
6. MİTHAT CAN ÖZER – ATEŞ BÖCEĞİ
7. HARUN KOLÇAK feat. TAN – GİTME SEVİYORUM
8. ZİYNET SALİ – BİR MELEKTEN HEDİYE
9. MUSTAFA CECELİ & İREM DERİCİ – KIYMETLİM
10. IŞIN KARACA & SEFA CHESHMBERAH – SEVMEKTEN ANLADIĞIM

Turkuvaz Romantik programları

  • Güne Merhaba
  • Turkuvaz Şarkılar
  • Yol Şarkıları
  • Düşlere Yolculuk
  • Aşkın Sesi

Turkuvaz Romantik Dinle

Turkuvaz Medya Grubu radyolarından biri olan Turkuvaz Romantik şuan için görebildiğimiz kadarıyla sadece internet sitesi ve IOS, ANDROID, WINDOWS PHONE üzerinden indirebileceğiniz Turkuvaz Radyolar uygulaması üzerinden dinlenebilmektedir. Radyo Turkuvaz ve diğer Turkuvaz radyolarını internet sitesinden kolayca tek bir tıkla dinleyebilirsiniz.

* Müziklist sitemizde yer alan Slowtürk, Joytürk, Radio Slow Time gibi slow müzik yayını yapan radyoları dinleyenler/sevenler Turkuvaz Romantik radyo kanalını da seveceklerini ve Turkuvaz Romantik Top 10 listesini sitemizden kolayca takip edebilmeleri için bu sayfayı oluşturduk.

* Turkuvaz Romantik hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Turkuvaz Romantik resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek kolayca öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıların sadece ilk 3 sıradakini youtube üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun dışındaki şarkıları telif sebebiyle dinleyebilme, indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.