Uşak Radyo Klas Top 20 müzik listesi Mayıs 2020

Uşak Radyo Klas Top 20 müzik listesi Mayıs 2020

Kentin En Renklisi sloganıyla yayın yapan Uşak Radyo Klas’ta en çok çalan şarkıları Uşak Radyo Klas Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Uşak Radyo Klas şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Uşak Radyo Klas dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Uşak Radyo Klas Dinle,”Kentin en renkli Radyosu” sloganı ile yayın hayatına devam etmekte olan kanal, Uşak ilimizde 1992 yılından bu yana 92.6 FM frekansından yayın yapmaktadır.2002 yılında internet sitesini kurarak web üzerinden online dinleme imkanıda sağlamaktadır.ayrıca gelişen mobil teknolojilerinede ayal uydurarak Android ve IOS mobil dinleme platformları üzerinden daha çok dinleyici kitlesine ulaşmayı hedeflemiştir.Uşak Radyo Klas yayın akışında, türkçe pop müzik ve slow müzik türünde şarkılar çalmaktadır.

Birbirinden güzel Uşak Radyo Klas Top 20 şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız türkçe müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.
Uşak Radyo Klas Top 20 Listesi Mayıs 2020

1. Emrah Karaduman Ft.Murat Dalkılıç – Kırk Yılda Bir
2. Kenan Doğulu – Aşk İle Yap
3. Aynur Aydın – Günah Sevap
4. Gülşen – Dan Dan
5. Emre Kaya – Yapboz
6. Emrah Karaduman Ft.İrem Derici – Nerden Bilecekmiş
7. Demet Akalın – Pırlanta
8. Fettah Can – Delirme
9. Hande Yener – Hani Bana
10. Mabel Matiz – Sarışın
11. Edis – Olmamış Mı
12. Buray – İstersen
13. Mustafa Sandal – Ben Olsaydım
14. Betül Demir – Sana N’olmuş
15. Müge Zümrütbel – Sevgili
16. Ziynet Sali – Heves
17. Tuğba Özerk – Bu Gece
18. Levent Dörter – Hadi
19. Mustafa Ceceli – İlle De Aşk
20. Ferhat Göçer – Yıllarım Gitti

* Uşak Radyo Klas sitesinde güncel liste bulunmamaktadır.

Uşak Radyo Klas programları

  • Karnaval
  • Trending Songs
  • Maksat Muhabbet
  • Oyuncu
  • Top 20
  • Alternatif
  • Sinevizyon

Uşak Radyo Klas Frekansları

  • Uşak – 92.6

Uşak Radyo Klas Dinle

Uşak Radyo Klas Hakkında

Uşak’ta 1992 yılından bu yana 92.6 FM frekansından yayın yapmaktayız.

2002 yılında Uşak’ta internet sitemizi kurarak, 2003 yılında internet üzerinden yayınımızı vermeye başladık.

1 kW verici gücümüzle şehir merkezinde sorunsuz yayıncılık yapmaktayız. RTÜK kuralları çerçevesinde yayın yapmakta olan Uşak Radyo Klas’la ilgili her sorunuz için İletişim sayfamızdan mesaj gönderebilirsiniz.

* Uşak Radyo Klas hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Uşak Radyo Klas resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.