Kral World Radio Top 20 Listesi

Kral World Radio Top 20 Listesi

En kaliteli yabancı müzik radyolarından Kral World Radio’da en çok çalan şarkıları Kral World Radio Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Kral World Radio şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Kral World Radio dinlerken aklınızda kalan veya kaçırdığınız şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Kral World Radio şarkıları aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız yabancı müzik top 20 listemize göz atabilirsiniz.

Kral World Radio, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yabancı müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Ayrıca Kral World TV olarak yabancı müzik yayını yapan tv ile de popülerliğini korumaktadır. Kral World Radio top müzik listesi dışında Kral World Tv Top 10 listesiyle de birbirinden güzel şarkılara kolayca ulaşabilirsiniz.

Kral World Radio Top 20 Listesi Ekim 2017

1. Super Sako Feat Spitakci Hayko – Mi Gna – Dinle
2. Sean Paul Feat Dua Lipa – No Lie – Dinle
3. Jason Derulo Feat Nicki Minaj & TY Dolla Sign – Swalla – Dinle
4. Luis Fonsi &Daddy Yankee feat Justin Bieber – Despacito
5. Massari – Done Da Da
6. No Method – Let Me Go
7. Anne Marie – Ciao Adios
8. Inna – Gimme Gimme
9. Mahmut Orhan Feat Eneli – Save Me
10. Jax Jones Feat Raye – You Don’t Know Me
11. Pitbull & J Balvin Feat Camila Cabello – Hey Ma
12. A- Wa Feat Pitbull – Habib Galbi
13. Charlie Puth – Attention
14. Artistic Raw Feat Ida – In The Middle
15. Arilena Ara – Nentori – Bess Remix
16. ED Sheeran – Shape Of You
17. Katy Perry Feat Skip Marley – Chained To The Rhythm
18. Marian Hill – Down
19. Ofenbach – Be Mine
20. Arash Feat Mohombi – Se Fue

Kral World Radio frekansları


Digiturk, D-Smart, Tivibu vb. uydu platformlarından kolayca izleyebilirsiniz.

Kral World Radio programları


Kral World Radio resmi websitelerinde henüz programlar hakkında detaylı bilgiler yer almadığından bu konuda henüz bilgi veremiyoruz.

* Kral World Radio hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Kral World Radio resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıların sadece ilk 3 sıradakini youtube üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun dışındaki şarkıları telif sebebiyle dinleyebilme, indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.