Radyo Ki Top 10 müzik listesi Ağustos 2020

Radyo Ki Top 10 müzik listesi Ağustos 2020

Kocaeli Üniversitesi bünyesinde yabancı müzik yayını yapan Radyo Ki’de en çok çalan şarkıları Radyo Ki Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Ki şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Ki dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel Radyo Ki şarkılarını aşağıda liste şekilde bulabilir eğer daha fazlasını arıyorsanız yabancı müzik top 10 listemize göz atabilirsiniz.
Radyo Ki Top 10 Listesi Ağustos 2020

1. Arctic Monkeys – Star Treatment
2. Arctic Monkeys – Four Out Of Five
3. Queen – Don’t Stop Me Now
4. Ghost B.C. – Rats
5. Portugal The Man – Live In The Moment
6. Imagine Dragons – Whatever It Takes
7. ACDC – Back In Black
8. T. Rex – Bang A Gong (Get It On)
9. Evanescence – Bring Me To Life
10. The Killers – Mr. Brightside

* Radyo Ki web sitesinde güncel liste bulunmadığından yeni liste eklenmemiştir.

Radyo Ki Frekans Bilgileri ve Dinleme Linkleri

Programlar

  • Artniyet
  • Güne Bakış
  • Kadraj
  • Kırmızı Otobüs
  • Top 10
  • Vaveyla
  • Liriks
  • Top 40

Radyo Ki Radyo web sitesinde yer alan Hakkında yazısı

Radyo K.I. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Araştırma ve Uygulama Radyosu olarak 24 Şubat 2003 tarihinde 1 KW’lık vericisi ile Hereke’de test yayınlarına başlamıştır.

2004 yılında İletişim Fakültesi’nin Kocaeli Üniversitesi Umuttepe’deki yerleşkesine taşınmasıyla verici gücünü artırarak (2,5 KW’lık) Radyo K.İ. yeni stüdyolarından, radyo link yardımıyla Gebze’den Sakarya ovasına uzanan bir coğrafyada yayın ağını genişletmiş, audio-streaming ile de yayınlarını internet üzerinden dinleyicilerine ulaştırmıştır.

Şuanda 94.8 FM bandından yabancı müzik yayını yapılan radyomuzun hedef kitlesi 18-25 yaş arası gençlerden, 25-35 yaş arası genç yetişkinlerden ve kaliteli yabancı müzik dinlemeyi seven yetişkinlerden oluşmaktadır. Radyo K.İ. kamusal yayıncılığın bilinci içinde günümüz yayıncılık gereksinimleri dikkate alınarak hazırlanan yayın akışında, müzik-eğlence programlarının yanında sağlık, eğitim ve kültürel gelişimi artırıcı programları bünyesinde bulundurmaktadır.

Radyo yayıncılığında farklı bir soluk getirmeyi ana hedefi olarak benimseyen Radyo K.I. personeli alanında uzman öğretim görevlilerinin denetiminde 5 farklı birimde çalışan öğrencilerden oluşmaktadır. Amacımız bir uygulama radyosu olarak amatör ruhumuz ile profesyonel bir bakış açısıyla günümüz kolaycılığından uzak Radyo’nun öneminin farkında bir yayın akışı ile sizlere seslenmektir.

* Radyo Ki Top 10 listesi gibi müziklist sitemizde onlarca Top 10 müzik listeleri bulunmakta olup, dilediğiniz gibi kolayca bu listelere ulaşabilir ve zirvedeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Türkiye’de müzik yayını yapan radyo, tv, uygulama ve müzik platformlarının en yeni top müzik listelerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

* Radyo Ki hakkında daha fazla bilgi, yayın akışı, program tanıtım bilgileri ve son çalan şarkıları öğrenmek için Radyo Ki resmi web sayfasını veya mobil uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan müzik listeleri sadece bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup listede yer alan şarkıları youtube linkleri aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Bunun dışında şarkıları telif sebebiyle indirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Sitemiz aylık olarak güncellenmekte ve birbirinden iyi ve kaliteli müzik listeleri barındırmaktadır.